Суцільна зрада• 03 января 2025
Невролог та інфекціоніст дитячий Київ
Порадьте дитячого невролога, який працює з дітьми з судорожним синдромом. Може в кого був досвід і зможе порадити когось. Ще цікавить гарний інфекціоніст дитячий, буду вдячна за рекомендації
кураГАЛЯ• 03 января 2025
Детский инфекционист- Елена Луцкая, у нее своя клиника Лама Лу или как то так.
Суцільна зрада
• 03 января 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Вона допомогла?
кураГАЛЯ• 03 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вона допомогла?
Многим. Лет 15 в детской инфекционке отработала. Думаете, мало пациентов прошло через нее?
Глас_Народа• 03 января 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Луцька - це одна компанія з тими лікарями, що у Френдлік працюють. Якщо у неї вже є своя клініка, то я б шукала там і невролога. Луцька одна з найкращих в своїй сфері.
Усміхайлик• 03 января 2025
Нам дуже допомогла в Охматдиті інфекціоніст Онисько Світлана Олександрівна
Суцільна зрада
• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Дякую, може зможете зорієнтувати як до неї потрапити? І можете написати з якою проблемою зверталися?
Усміхайлик• 03 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ми приїздили в Охматдит у інфекційне відділення і питали коли лікар на зміні. Просили, щоб вона вийшла. Ми два рази в неї лікувалися. Спочатку від мононуклеозу, а потім від алергії. Вона ще й алерголог
Суцільна зрада
• 03 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Чудово, щиро дякую вам за відповідь