Княгиня пітьми• 03 января в 07:57
Зимова країна вднг
Чи варто поїхати , як ціни? Що цікавого ? Цікавить каток , глінтвейн , новорічні локації
Der_Natali• 03 января в 08:01
Я теж планувала але багато відгуків та відео дивилась про цю локацію.Черги,дорого,несмачно.Тож вирішила все таки в Добропарк поїхати.
Княгиня пітьми
• 03 января в 08:03
Ответ дляDer_Natali
Немає можливості мені туди їхати
Чеширская кошечка• 03 января в 08:06
На выходных сестра с племянницей ездили и мою дочку взяли с собой. Сказали что людей тьма, очереди бешенные, 450 грн вход за 1 и детям в качестве новогоднего подарка маленькая шоколадка
Сметчица• 03 января в 08:10
Ответ дляЧеширская кошечка
Це не на ВДНГ, а до Санти, мабуть, чи хто там у них) На територію вхід безплатний, але ціни всюди жесть, і народу, судячи з різних сторіз, дофігашечки. Ковзанка 390, гірка 90 за спуск, глінтвейн 160 чи шось таке. Я поки не доїхала і не знаю, чи хочу)
Чеширская кошечка• 03 января в 08:12
Ответ дляСметчица
Ну да, до Санти.
При том маленькая племянница закатила там истерику, так как из под парика Санты проглядывали черные волосы и она орала что Санта не настоящий
Сметчица• 03 января в 08:12
Ответ дляКнягиня пітьми
Немає можливості мені туди їхати
Подивіться ковзанку на іподромі. Там теж ярмарок і ковзанка, але ціни трохи нижчі і народу наче менше
Ліплю вареники• 03 января в 08:16
Ми вже два рази були. Ковзани 390 грн, як дорослому, так і дитині. Пінгвін для дитини на ковзанку 300 грн/45 хв. Хотдог 100 грн, какао 100-150 грн, глінтвейн 160 грн.
Черги в туалет довжелезні, інші туалети були зачинені(
Моя порада, їхати в будній день.
Гигиенишвили• 03 января в 08:39
Вчора були. Вхід безкоштовний, глінтвейн 160, черга на каток (цін не знаю), не можу сказати що було надто багато людей, але ми десь в обід були.
Викупана• 03 января в 08:46
Недавно смотрела обзор одной семьи, мама, папа, ребенок. Они посетили далеко не все локации, плюс перекусили, тоже немного, итого у них ушло более 5 тыс гривен
Викупана• 03 января в 08:49
Ответ дляСметчица
На ипподроме там такое все депрессивное, заброшенный стадион и малюсенький каток, который они позиционируют як найбильший в Украине. Я там была в будни, ярмарка закрыта была, на катке было только 2 чел, это единственный плюс. Но на ВДНХ все так ярко красочно, а там фу фу фу, даже бесплатно не хочется.
Сметчица• 03 января в 09:02
Ответ дляВикупана
Що ярмарок не працює в будні - це сумно( Але особисто мені натовпи і черги вднг перебивають увесь кайф від його яскравості
Папобус• 03 января в 09:08
Вчера вечером были, на каток не захотела стоять очередь, да и кататься как там с таким количеством людей. Взяла 5 спусков с горки ребенку 280 грн. Ещё карусель 150грн или 100 пільговий, вот и все
Княгиня пітьми
• 03 января в 09:43
Ответ дляПапобус
А як сама атмосфера, ялинка?
Мурзилка• 03 января в 09:51
Ответ дляDer_Natali
А що цікавого в добро парку в цьому році ?
В минулому атракціонів як таких не було ,лише гірка
Ищу-брожу• 03 января в 10:03
Вечером вчера там был ад. Очереди по 2 часа в кассы, в потом еще по часу на сами аттракционы. Очереди везде и на все, выезжали оттуда 30 мин, пробка. Цены бешеные на все
Папобус• 03 января в 10:03
Ответ дляКнягиня пітьми
А як сама атмосфера, ялинка?
Все красиво, стоит приехать,если вам недалеко ехать, только ближе к вечеру.
Ищу-брожу• 03 января в 10:04
Ответ дляКнягиня пітьми
А як сама атмосфера, ялинка?
С таким количеством людей только раздражение
Анонім Перший• 03 января в 10:21
Ответ дляИщу-брожу
І кажуть грошей у людей нема )))