Пишна молодиця• 03 января в 08:49

Останні моделі авто з салона

А Ви помічали, що на таких авто Вас пропускають частіше на дорозі ніж коли їздили на старій машині? Просто цікаво.
Живчик-счастливчик• 03 января в 08:51
Это самовнушение владельца нового драндулета?
Директриссимо• 03 января в 08:52
Это ваше воображение. Мне тоже в первых пару дней в новой дорогой шмотке кажется что я суперзвезда.
автор Пишна молодиця • 03 января в 08:54
Ответ дляДиректриссимо
Возможно, но домой теперь добираюсь на 20-30 мин быстрее, чем на старой.Раньше не могла вовремя в свой разворот и поворот перестроиться - никто почти не пропускал
viter33• 03 января в 08:55
Якщо нове авто - здоровенний джип Лексус - може й так
Якщо маленький сітроен - далеко не факт
Апофиозная• 03 января в 08:56
Не зовсім так, просто є стереотипні авто, які вже краще пропустити, аніж вплутуватись в неприємні сюрпризи
тяжкаялюдина• 03 января в 08:58
Ответ дляПишна молодиця
Яке було авто, а яке стало?)
Невгамовна шахиня• 03 января в 08:58
Ну, остання-не остання, але коли я по центру Києва їздила на логані, мене не пропускав ніхто) І кожен намагався переді мною втулитися. На машині середнього класу вже набагато веселіше, факт. Не думаю, що річ у ціні, скоріше дорожчу і новішу машину ви оцінюєте і як швидшу, тому більш лояльні до її маневрів довкола вас на дорозі)
автор Пишна молодиця • 03 января в 08:58
Ответ дляАпофиозная
Це які?)
Живчик-счастливчик• 03 января в 08:59
Ответ дляПишна молодиця
Ого, а шо ж я так быстро стала домой доезжать на метро? Спецом для меня сократили время между поездами! Не то шо у вас, новый драндулет...
Апофиозная• 03 января в 09:00
Ответ дляПишна молодиця
Це які?)
Ну в моєму топі поки що bmw
автор Пишна молодиця • 03 января в 09:03
Ответ дляНевгамовна шахиня
Теж це помітила, раніше в мене був седан, зараз кросовер.Раніше мене навіть маршрутки не пропускали.
Водійка хімарса• 03 января в 09:03
Моей машине 11 лет. Это микроволновка на колесах). Меня всегда пропускают
Ответ дляАпофиозная
Ну в моєму топі поки що bmw
А в моєму топі Тайота)
viter33• 03 января в 09:04
Ответ дляАпофиозная
Ну в моєму топі поки що bmw
Ну це взагалі діагноз
автор Пишна молодиця • 03 января в 09:04
Ответ дляВодійка хімарса
Круто!Наверное уверенно делаете свой маневр.
Водійка хімарса• 03 января в 09:04
Ответ дляПишна молодиця
Может у вас вертолёт, а не авто? Идите посмотрите- там, похоже, пропеллер на крыше
viter33• 03 января в 09:05
Ответ дляПишна молодиця
Якщо маленька рожева машина , ззаду з наліпками ’70’, ’Н’, ’Діти’ - її УСІ пропустять ))))
Водійка хімарса• 03 января в 09:05
Ответ дляПишна молодиця
А в моєму топі Тайота)
Мля, вы даже правильно написать это слово не можете
Сегодня не целуюсь• 03 января в 09:06
Ответ дляviter33
Ну це взагалі діагноз
Дыбильнее водителя бмв может быть только Алень из ауди
Апофиозная• 03 января в 09:06
Ответ дляviter33
Ну це взагалі діагноз
Ми колись з чоловіком їхали в інше місто, перед нами їхав bmw і почав показувати поворотник. Ну ми такі - блін, і чого всі кажуть, що на bmw не вмикають поворотники, он яка людина чемна, ще й завчасно. А він в цей момент в протилежну сторону звернув
viter33• 03 января в 09:07
Ответ дляСегодня не целуюсь
По ночах (23-00 год) ганяють з ревом по проспекту - 80% БМВ
автор Пишна молодиця • 03 января в 09:07
Ответ дляВодійка хімарса
Це транслітерація, так що можуть бути варіанти)
viter33• 03 января в 09:08
Ответ дляПишна молодиця
Подивіться в транслітерації - яка друга буква в латинському написанні))
Водійка хімарса• 03 января в 09:08
Ответ дляПишна молодиця
У таких кто ту тойоту в глаза не видел- могут быть и не такие варианты...
Полтавська галушка• 03 января в 09:09
Звичайно, якщо ви Беху взяли, то пропускати будуть 100%😉
Б´ю байдики• 03 января в 09:10
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ще є довбойоби на тайотах🤣
автор Пишна молодиця • 03 января в 09:12
Ответ дляviter33
Зрозуміла тОйота)Соррі, ніколи ця марка не цікавила тому мабуть помилка)
Басина• 03 января в 09:12
Ага! І віп-смуга тільки для таких)))
viter33• 03 января в 09:13
Ответ дляПишна молодиця
По усіх рейтингах, вважається найнадійнішою машиною (разом з близнюком - лексусом)
Але щодо смаків не сперечаються
viter33• 03 января в 09:13
Ответ дляБасина
Ага! І віп-смуга тільки для таких)))
Аби назустріч такі самі віпи не їхали)))