Я б такое не носила, но продаю• Изменено 03 января в 21:15

Последнее ТО вашего авто, сколько потратили?

Машине 7 лет, брали в салоне. Обычно 5-8 тысяч ТО ежегодное.
В этот раз неожиданно какие-то «важелі» пришлось заменить и ТО оказалось 20 тысяч.
Сколько у вас обычно уходит на ТО?
Пупс• 03 января в 21:18
у вас таврія?
Морская свинка• 03 января в 21:19
В травні проходила,16т.Щось мінімальне поміняли.
Морская свинка• 03 января в 21:20
Ответ дляПупс
у вас таврія?
До речі не дорого,бо в мене шкода.В подруги джип,то там дорожче значно.
Пупс• 03 января в 21:21
Ответ дляМорская свинка
в мене мотоцикл значно дорожче
Малявка ще та• 03 января в 21:21
Ох, после последнего ТО стало больше проблем, на СТО какой-то придурок врезался в моё авто, итог даже не представляю, жду ответа, он обещал починить, а говорят женщины водят ужастно
Гарачий Чокалад• 03 января в 21:23
5200 в листопаді у офіциалів.
автор Я б такое не носила, но продаю • 03 января в 21:23
Ответ дляПупс
у вас таврія?
Пежо 3008. А ви експерт по ТО, що одразу марку визначили?
автор Я б такое не носила, но продаю • 03 января в 21:25
Ответ дляМалявка ще та
Капець, не пощастило
Alex_Kri• 03 января в 21:25
5300 - расходники (масло и фильтры), 1600 - работа
Малявка ще та• 03 января в 21:26
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Капець, не пощастило
Я так плакала, це просто капець, чоловік каже це ж машина, а я реву, це моя машина, моя!
Fashion_besties• 03 января в 21:30
Ну як можна порівнювати оппу з пальцем.
Яке ТО (кілометраж)?
Від цього потрібно і плясати
Тоді вже можна марку і модель авто порівнювати.
автор Я б такое не носила, но продаю • 03 января в 21:30
Ответ дляFashion_besties
Ну як можна порівнювати оппу з пальцем.
Яке ТО (кілометраж)?
Від цього потрібно і плясати
40 тисяч
Fashion_besties• 03 января в 21:31
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
40 тисяч
У офіціалів чи ні?
Пупс• 03 января в 21:32
Ответ дляМалявка ще та
машина - це залізо, головне - це здоров´я
vitamin-bd22• 03 января в 21:32
Ответ дляМалявка ще та
у вас ниссан жук? как она ван?
Пупс• 03 января в 21:33
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
20 тисяч, це взагалі ні про що. заробляйте більше, або купуйте щось, що вам не навантажує кишені
Малявка ще та• 03 января в 21:34
Ответ дляvitamin-bd22
у вас ниссан жук? как она ван?
Это моя любовь, комфортная и быстрая, буду менять через пару лет, на новее, эта 2012 г, хочу 2020 - мне нравится форма кузова с 2018 по 2020 гг.
автор Я б такое не носила, но продаю • 03 января в 21:35
Ответ дляFashion_besties
У офіціалів чи ні?
Так, офіціали
Малявка ще та• 03 января в 21:35
Ответ дляПупс
Я розумію, але я дуже обережно вожу машину, і от таке, я коли приїхала забирати, думала в обморок упаду
Пописанная парта• 03 января в 21:35
Автор, далі буде ще цікавіше , в нових заміна масла та фільтрів, ми намагаємося після 7 років машини продавати, останній раз до 9 років і пробігу 140 тис дотянули і пішла капіталка деяких вузлів і то було ’больно’ по грошах.
Fashion_besties• 03 января в 21:36
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так, офіціали
Ну то у них від 30% до… більше.
автор Я б такое не носила, но продаю • 03 января в 21:36
Ответ дляПупс
Що означає «заробляйте більше»? Вирішили включити «понторезку»? Я заробляю достатньо, але і ціну грошам знаю. Особливо в контексті «неочікуваних витрат».
Гарачий Чокалад• 03 января в 21:38
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Витрати на ТО то очікувані витрати
Гарачий Чокалад• 03 января в 21:39
Зараз ще й автоцивілка подорожчала. Але, як-то кажуть ’любиш кататися, люби й санчата возити’.
Пупс• 03 января в 21:40
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
понторізку? ви вважаєте, що 3008, це стеля можливостей? це ж ви тут плачетесь про 20 т.
Пупс• 03 января в 21:40
Ответ дляГарачий Чокалад
Витрати на ТО то очікувані витрати
не треба так з автором, вона хотіла співчуття і підтримки
автор Я б такое не носила, но продаю • 03 января в 21:42
Ответ дляПупс
Слухайте, не ганьбіться. Бо замість адекватних коментарів, особливо в контексті теми ви починаєте шеймити людину і за дохід, і за марку авто. Для чого?
Пописанная парта• 03 января в 21:43
Ответ дляМалявка ще та
О, мені після останнього ТО мого джука так із счеплянням погралися, що я ледве додому доїхали, щось зачепили при ТО і воно зовсім упало, думали на евкуаторі назад везти, чоловік доїхав зі швидкістю 30 км в годину , зробили великі очі , ось тобі і офіціали, в ’гаражах’ ніколи претензій не було, а тут постійно то бампер криво поставлять , то парктронік зачепить, останній раз взагалі пісня
А за арку не переживайте, це звична справа, в мене всі машини були ззаду відрихтовані не мною, у вас хоть є винуватець, а мене чухали і втікали, одного разу на іншу машину подвинули, сусід мене винуватою хотів зробити, добре сусідка бабуся бачила як при розвороті убер мою машину подвинув на сусідню і втік, придурок, втекти із пасажиром із цього ж дому ніхто ж не дізнається, ага...
Пупс• 03 января в 21:44
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
перекладіть, будь ласка свій текст на українську
Пописанная парта• 03 января в 21:45
Ответ дляГарачий Чокалад
Ой, автоцивілка то копійки, особисто мені один раз заправитися, а от Каско то ух