Пишна молодиця• 03 января 2025
Останні моделі авто з салона
А Ви помічали, що на таких авто Вас пропускають частіше на дорозі ніж коли їздили на старій машині? Просто цікаво.
Пишна молодиця
• 03 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
У таких кто ту тойоту в глаза не видел- могут быть и не такие варианты...
Так і є, тримаюсь від них подалі)
Пишна молодиця
• 03 января 2025
Ответ длявре_Динка
Я помітила різницю не в році випуску, а в марці. Чим крутіша -тим легше пропускають. Але мені здається то все лише здається. Просто з досвідом я стала їздити нахальніше😂
Клас)Так тримати, головне, щоб з обох сторін так не вважали.
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну, остання-не остання, але коли я по центру Києва їздила на логані, мене не пропускав ніхто) І кожен намагався переді мною втулитися. На машині середнього класу вже набагато веселіше, факт. Не думаю, що річ у ціні, скоріше дорожчу і новішу машину ви оцінюєте і як швидшу, тому більш лояльні до її маневрів довкола вас на дорозі)
Та просто якщо ви всовуєтесь на дорогій машині і є шанс вас зачепити, якщо не пропускати, то ніхто не хоче влетіти на ремонт. А ще зараз часто притрушені водії бувають. І часто це водії дорогих машин. Вони берегів не бачать зовсім. Нещодавно до мого знайомого такий вискочив з травматом і в лице йому тицяв... БМВіст...
Наездница• 03 января 2025
Не заметила, живу не в Украине и здесь новой дорогой машиной никого не удивить, здесь вообще машина это не что-то такое, на что обращают внимание
Апофиозная• 03 января 2025
Ответ дляviter33
З досвіду і за спостереженнями - водії Q5, Q7, Q8 ведуть себе на дорозі акуратно
Хмм, доречі можу підтвердити ваше спостереження - моя екскерівниця їздила на Q7, дуже класна водійка
Директриссимо• 03 января 2025
Ответ дляПишна молодиця
Возможно, но домой теперь добираюсь на 20-30 мин быстрее, чем на старой.Раньше не могла вовремя в свой разворот и поворот перестроиться - никто почти не пропускал
Так это круто, вы себя замотивировали и добавили себе уверенности
Федорино Горе• 03 января 2025
Мені пофіг старі чи нові, пропускаю, якщо просять, якщо без повороту або нагло лізуть то ні.
Директриссимо• 03 января 2025
Ответ дляНаездница
Но мы тут про Украину, на Украинском форуме. Но спасибо что поделились.
Наездница• 03 января 2025
Ответ дляДиректриссимо
На «украинском» пишут с маленькой буквы если что))
В Киеве роль играли ещё номера ВР помимо самой машины
Директриссимо• 03 января 2025
Ответ дляНаездница
А я хочу с большой.
Ответ длявре_Динка
ой, я про неї і забула) так рідко їжджу там де є реверс) завдяки тобі згадала, на подорзі до ленінградської площі часто цілуються на реверсній в засос
Так романтично)) Наче бачу, як вони біжать назустріч одне одному, обіймаються, цілуються... а через 9 місяців в них народжуються манюнькі смартики)))
Лорка-хлорка• 03 января 2025
Зависит не от машины, а от других водителей. Я очень вежливый и терпеливый водитель. Я пропускаю ВСЕХ!
Патріотка з дивану• 03 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
На какой марке?)
Лорка-хлорка• 03 января 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Какого года ?
У нас две машины. Акцент 2005 и Таксон 2023. Езжу и на той, и на той.