Силиконочка• 03 января 2025
Чи обов´язково мати роздрукований квиток на автобус між містами
Підкажіть, будь ласка, хто часто їздить на автобусах з одного міста в інший, написані умови посадки - Для посадки необхідно мати роздрукований квиток, автобус - Мерседес спрінтер, хіба не пустять із ПДФ квитком?
Херсон це Україна• 03 января 2025
Наче можна, але ви можете роздрукувати у терміналі привату, вони точно є на вокзалах.
Не гоню• 03 января 2025
Взагалі коли купуєш квиток на сайти пишуть чи потрібно друкувати. Більшість перевізників не вимагають друкованих квитків.
Силиконочка
• 03 января 2025
Ответ дляочки_ннадо
сьогодні їхала автобусом, важко перевіряти квитки з телефона.
дякую, тоді шукаю без друкування