Доброго дня! Хто розбирається в Аскезах, підкажіть, будь ласка, чи є це порушенням чи ні. Я взяла Аскезу на рік, що буду щодня виконувати всі завдання, які складає для мене ЧатGPT, щоб досягти моєї кінцевої мети.
Ситуація така: спочатку я сформулювала й прийняла цю ескезу, а вже потім запустила ЧатGPT. Але на той момент був обід, і ЧатGPT написав завдання на ранок — випити натщесерце воду. Це завдання вже не могло бути виконане, оскільки я прокинулась раніше, поснідала й прийняла ескезу вже після цього. Тому я попросила ЧатGPT переформулювати план із урахуванням того, що на годиннику 13:00, і виконати оригінальне завдання фізично неможливо.
У моїй аскезі я прописала, що зобов´язуюся виконувати всі пункти плану, складеного ЧатGPT, у будь-який час дня, до моменту, коли я лягаю спати. Але про можливість корекції завдань там нічого не зазначено. Тож тепер я хвилююся: чи вважається це порушенням Аскези? І як правильно діяти далі?
Буду дуже вдячна за допомогу та поради!
Володарка мрій• 03 января в 14:33
Капець як скучно я живу
Як ви умудрились зв´язати штучних інтелект і псевдо духовні практики.
Тра Ля Ля• 03 января в 14:33
Як можна покладатись на чат gpt, а якщо він вам дурню якусь задасть, або завдати собі шкоду, Ви теж будете виконувати? Скільки Вам років? Це Вам хтось таке порадив чи Ви самі придумали?
Володарка мрій• 03 января в 14:35
Але все ж поцікавлюсь. Саме штучним інтелектом.
Як ви ставите питання про досягнення конкретної мети?
прошу без осудів
не вірите в цю практику - не треба кидити каміння
Ананомчикус• 03 января в 14:36
живіть просто життя і насолоджуйтесь. ми прийшли сюди, щоб бути щасливими
культУра• 03 января в 14:39
Это не аскеза у вас, а какое-то самовоспитание с помощью чата, который вам ничем не поможет, если сами не проявите силу воли
Тану на сонці• 03 января в 14:44
Ответ дляcrazy_mamma
прошу без осудів
візьміть щось те, що ви самі можете контролювати і що реально виконати.
Найпростіше - від чогось відмовитись, або якусь іншу корисну звичку впровадити.
Щоб було все зрозуміло, і бажано не на такий довгий термін.
Алина-1240• 03 января в 14:51
Ну во первых,это не аскеза,а бред собачий.а во вторых ограничение(аскеза)порождает еще большее ограничение в жизни...изобилие наоборот притягивает изобилие
Кашка-маняшка• 03 января в 14:59
Девушка, ну не дурите себе голову этой фигней
Доведете себя до маразма просто, придется к психологу или психиатру обращаться
Поймите, что вся эта антинаучная муть работает только потому что часто люди подставляют случайные жизненные ситуации под расклады, гадания и тп
Также с аскезой. Не упадет на голову 20 тыс грн, если себя воздерживать от курения или алкоголя к примеру. Это просто нарушение логических связей. После – не значит в следствии.
Не стесняюсь• 03 января в 15:08
то чим ви займаєтесь це не яка не Аскеза
це привчання до графіка життя, челендж, ще якась дурь.
ну не Аскеза!!!!!!!!!!
Диверсификация• 03 января в 15:08
ви абсолютно не розумієте, що таке аскеза в реальному значенні цього поняття.
те, що ви собі навидумували - шопопалошоу, інфоциганські вибрики і видумки.
хоч погугліть чи шо...
культУра• 03 января в 15:15
Ответ дляПечальки.нет
Читаем, что такое Аскеза)))
Ну да, человек просто не понимает, что такое аскеза