ПолБатона• 03 января 2025
Чи потрібні додаткові дослідження?
Вітаю! Може є лікар - офтальмолог чи хтось стикався - були на прийомі по перевірці зору в приватній криниці по електронному направленню перший раз, хлопець 14 років, діагноз - астигматизм, корекції не потрібно. Але призначено додаткові обстеження- оптична біометрія, керетотопографія. Питання - чи дійсно потрібні такі дослідження?
ПолБатона
• 03 января 2025
Ответ дляМerida
Какой-то очень минимальный, раз не требует коррекции?
То что вам назначили, всегда делают сразу на осмотре в частных клиниках.
Минимальний. Не зробили, тому що я пришла по направленню, а обстеження платні )), потрібно записуватися окремо. Тепер думаю, чи дійсно воні потрібні
Ответ дляПолБатона
А сын что говорит? Видит нормально? Я все детство видела странно. Проверяли только чтением букв. А на астигматизм никто. И очки я надела уже во взрослом возрасте, сама , после обследований. Меня не слушали, что я вижу не так, как должна.
Хз что вам сказать. Я когда перепроверил время от времени рецепт - мне это все делают.
ПолБатона
• 03 января 2025
Ответ дляМerida
Скарг немає, я просто сама вирішила на перевірку привести. Ще прописали краплі для очей та вітаміни. Я завжди роблю усі обстеження, а тут сумніви