Репетиторша• 03 января в 21:22
ДР 13 років
Хтось організовував сину квест 12+?
Правий берег.
Який та є контакти?
В Гуглі повна каша.
Або для маленьких або хорори.
Правий берег.
Який та є контакти?
В Гуглі повна каша.
Або для маленьких або хорори.
ПесиКот• 03 января в 21:23
А сын хочет?
Моему этим летом было 13.
Сказал дай деньги я с друзьями пойду в КФС и все.
Моему этим летом было 13.
bespe4na_mavpa• 03 января в 21:24
5 найтс с фредди на подоле, отличный хоррор. Там есть гренни, тоже хотят пойти
Ну шо не так?• 03 января в 21:26
А у мене донька зимова, теж 13 буде, послухаю, цікавить формат активного ДР.
Бочка порохУ• 03 января в 21:30
Питайте, що хоче син.
Мій захотів в розважальний дитячий центр Папашон з батутами, якимись лазалками та лабіринтами. Сказав, що в 14 вже не піде.
Було 15 чоловік 12-13 років: хлопці та дівчата.
Замовила окрему кімнату зі столом (піца, суші, картопля фрі, курка, напої, торт), де могли посидіть та речі лишити.
Весь час стрибали, було весело, всі були мега задоволені.
Ласкове телятко• 03 января в 21:30
Не знаю как сейчас но до войны и карантина мы дочки ДР все делали в блокбастер, там все и квесты, и кино, ролики, боулинг , кафе хорошее, торты, оформление, все на месте
Добра всем!• 03 января в 21:35
На Майдане квест Гаррі Потер святкували сину 12 років.
Сину і друзям сподобалось.
Репетиторша
• 03 января в 21:36
Ответ дляПесиКот
А сын хочет?
Моему этим летом было 13.
Хоче. Це його ідея.
Хотім той квест, який я не дозволяю.
Шукаємо інший.
КFC для нього не цікаво.
Хотім той квест, який я не дозволяю.
Шукаємо інший.
КFC для нього не цікаво.
Репетиторша
• 03 января в 21:38
Ответ дляbespe4na_mavpa
А, не поняла, вы хоррор не хотите? Мои наоборот хотели, 12 лет
Нет я не хочу, поскольку считаю что ужастик рано дня них.
Сегодня звонила куда он хотел, метро какое-то, организаторы сами сказали, что это страшно, вы уверены, что хотите?)
Там в полной темноте актеры - зомби нападают на участников, вы мамы 12+ захотите такой квест для своих детей?
Репетиторша
• 03 января в 22:17
Ответ дляПацака-задирака
Боулінг в Гулливере
Я про квест, а вы про боулинг 🙄
bespe4na_mavpa• 03 января в 22:22
Ответ дляРепетиторша
Так есть хорроры 12+
Может, то метро и зомби было для взрослых.
Ок, удачных поисков)
Репетиторша
• 03 января в 22:24
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так есть хорроры 12+
Ок, удачных поисков)
Как раз это хоррор 12+))
А в телефонном режиме, сказали что бы мы еще раз подумали.
Спасибо, думала будет проще найти что-то.
То слишком детское и сыну не ок, то страшное и мне не ок.
Помаранчова душа• 03 января в 23:14
У доньки сьогодні був дн. 13 років, 4 дитини.
Я замовила квест в музеї ілюзій на подолі, дала картку з грошима і вони вже там тусили. Після музею пішли їсти в корейське кафе, там же зайшли в аніме-магазин. Потім в Жовтень на анімований фільм французькою мовою, були самі в залі. Потім ще попили какао десь на валах, здається, в тітці кларі. Роз´їхалися всі задоволені
Бойцовская• 04 января в 00:54
Ответ дляПомаранчова душа
Ми нещодавно святкували День народження в Факторії, вони відкрились в Каравані на Луговій. Там є лазертаг, лазерний лабіринт і прикольні квести для цього віку( абсолютно не страшні і дуже цікаві). Ми брали квест Сталкер,всі були в захваті. Рекомендую.