Маю рацію• 26 декабря 2024
Карта моно для сина 14р не підв´язану до батьків можна зробити?
Чи в такому віці тільки підв´язану. Син каже що наче в друзів, такі є.
Ядвига Юсьлегко• 26 декабря 2024
С 14 лет, когда есть id карта, можно сделать не подвязанную карту
Мудрецыха мира• 26 декабря 2024
Отримує паспорт - робить свою автономну картку, хоча як на мене особисто - це зарано.
Але моя старша в день отримання ід-картки - одразу закрила дитячу😒
Маю рацію
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Как? У него есть на телефоне пов´язана з батьком. Він хоче окрему.
Для драки• 26 декабря 2024
Ответ дляМаю рацію
Устанавливает свою Дию и своё приложение Моно
Ласую колобками• 26 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
З 14 років підліток має неповну цивільну дієздатність, право отримувати (заробляти) гроші та розпоряджатися ними. Особисто комусь і повноліття у 18 зарано, але є закон
Вся в кредитах• 26 декабря 2024
Не слышала такого.
Знаю, что до 18 лет карта всегда привязана к родительской карте.
Может у отдельных банков так
Вся в кредитах• 26 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Какой именно закон?
В 14 лет ребенок не может зарабатывать - разве что подработка в свободное от школы время и на каникулах
Ласую колобками• 26 декабря 2024
Ответ дляВся в кредитах
Какой именно закон?
Цивільний кодекс України
Мудрецыха мира• 27 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Хай собі має. А поки гроші на цю картку йому даю я і батько, то маю право бачити їх обіг.