Скляна миша• 03 января 2025
Хто працює в Німеччині, ким працюєте? Які роботи виконуєте?
З якої роботи починали та доводилось її змінювати або покращувати? Влаштовувалися самі або мали тих, хто допоміг? Який робочий шлях бачите далі в Німеччині для себе?
Болтушка Му• 03 января 2025
Заводів в нас не має. Піднімати важке не можу, тому в домі для пристарілих працювати не варіант. Хочу піти працювати прибиральницею. Поки що відмовили, бо сказали, що треба права мати. Шукаю далі подібне.
Чавонадо• 03 января 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Бухгалтером працюю. Планую і далі в цьому розвиватись
Вы новенькая в этом или и раньше работали бухом?
Стрибну в гречку• 03 января 2025
Ответ дляЧавонадо
20 лет проработала
Бабо-лебідка• 03 января 2025
Сама знайшла , другу роботу в лікарні порекомендували але зараз хочу покращити мову і далі вже буду дивитись . Але тільки не будинок пристарілих в завод у зміну
Реанимация• 03 января 2025
Выгружаю статистику моего отдела по неделям и по дням из SAP, делаю сводные таблицы в Excel и рассылаю их биг боссам компании
Скляна миша
• 03 января 2025
Ответ дляРеанимация
уровень языка какой у Вас?
Невловимий Джо• 03 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Для прибиральниці права?
Невловимий Джо• 03 января 2025
Ответ дляХвігура мічти
Працюю коханкою. Мені хватає
Робота не важка
А графік який?
Хвігура мічти• 03 января 2025
Ответ дляНевловимий Джо
А графік який?
Субота після 15 до неділя 10 ранку
Скляна миша
• 03 января 2025
Ответ дляРеанимация
С1
Ну ясно. Тогда конечно можно не мыть полы и получать удовольствие от работы.
Реанимация• 03 января 2025
Ответ дляСкляна миша
Ну насчет удовольствия спорный момент))
Пацан к успеху шел• 03 января 2025
Почала з беккерайки місцевої, потім в ресторані працювала два роки, вчила мову, зараз другий місяць як в дитячому садочку працюю
Клептоманка• 03 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Воспитателем?
Скляна миша
• 03 января 2025
Ответ дляРеанимация
Ну насчет удовольствия спорный момент))
Не думаю, что лучше мыть грязные полы
Самая СоветЧиваЯ• 03 января 2025
Поки в школі викладаю німецьку для дітей біженців і іммігрантів. Займаюся визнанням диплому. Якщо в школі не зможу залишитися назавжди, спробую пітивиклалати на інтеграційні курси. За фахом вчитель
німецької та англійської.
Працюю з серпня 2022. Знайшла роботу мені наша волонтерка, чудова людина, надзвичайно їй вдячна. Хоч вона каже, що нічого особливого не зробила, просто подзвонила в школу.
німецької та англійської.
Клептоманка• 03 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Да
Сколько у вас зарплата? Я тоже воспитателем. Не в Германии, но рядом.
Пацан к успеху шел• 03 января 2025
Ответ дляКлептоманка
17€ час
Клептоманка• 03 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
17€ час
У меня ставка, я не знаю, сколько в час. 36 часов в неделю .Брутто 2950, на руки 2200
Пацан к успеху шел• 03 января 2025
Ответ дляКлептоманка
Ну просто поделив получается у вас 15€ с небольшим. У меня 25 часов в неделю, тайльцайт. Вы в Австрии?
Реанимация• 03 января 2025
Ответ дляСкляна миша
Не думаю, что лучше мыть грязные полы
Ну речь же не об этом
Клептоманка• 03 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
В Бельгии. Но я сейчас по тарифной сетке, как без диплома. Учусь параллельно, через год получу диплом и там уже почти 3900 брутто будет. Но это с учётом того, что они мой украинский стаж признали. Без него до такого брутто 17 лет работать надо было.
Пацан к успеху шел• 03 января 2025
Ответ дляКлептоманка
Поняла, я тоже пока без признания, с подтверждением диплома будет совершенно другая категория. Вам нравится работа?
Клептоманка• 03 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Нормально, отпуск 35 дней нравится
И не календарных, а рабочих