Позитивна• 04 января в 20:10
Ви інтелігентна, доросла, вихована жінка
Але якось в житті вам довелось показати свою ненайкращу сторону.
Розкажіть)
Про мене:Якось я показала середній палець одному чиновнику, який не давав спокою своїми постійними і необгрунтованими перевірками.
Розкажіть)
IQ 80• 04 января в 20:35
Все так, вища освіта є і матюки у житті є. Коли дістають, можу не тільки матюкатись. Характер жах, не знаю чого, така я є.
Электричка• 04 января в 20:45
Доросла, вихована, інтелігентна. Але поряд з цим правду матку ріжу в очі і керівництву на роботі, і колегам, і дітям. Деколи та правда аж занадто ріже вуха - і без матюків, без середнього пальця. Ніяк не виходить бути стриманою.
Радикальная• 04 января в 20:48
Ответ дляпалка-копалка
Вчера орала на сотрудницу. Ей почти 70. Тупит в работе, не сдержалась
та дай бог вам до ее возраста дожить в здравом уме, я бы извинилась
ХикориДикори• 04 января в 22:57
Приймала участь в оргіях, а з мого щоденного вигляду, спілкуванню і обіймаємої посади ніхто і не подумав би
20 лет назад просто потеряла человеческое обличье. У меня было кафе и я поймала на воровстве кладовщика. Наглом воровстве.
Орала матом страшно и топала ногами. Очень стыдно было потом перед сотрудниками.
Охранник потом сказал, что за 30 лет, что зеков перевозил, редко слышал такой слаженный звуковой ряд.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 января в 23:11
Я спокійна інтелегентна людина.
Але якщо бидло дозволяє собі поводитися зі мною як бидло, я переходжу на його мову і більше себе за те не картаю.
палка-копалка• 04 января в 23:37
Ответ дляРадикальная
Она большую лажу в работе сделала. Очень и при этом не готова принять ошибку,а на меня валит всё
Мозговая пилочка• 04 января в 23:46
Ответ дляХикориДикори
Аналогічно))