Диви яка я пава!• 04 января в 22:43

Як виманити кота з підвалу?

Декілька днів тому втекла кішка з повідцем до підвалу. Не можемо її знайти. Прочесали вже той підвал вздовж і впоперек і не бачимо її. Ми за неї дуже хвилюємось, розвісили оголошення біля під´їздів. Чи бували у вас такі ситуації? Через скільки кіт вийшов? Вже й гукали, і мявкіт включали. Безрезультатно. Як її звідти виманити?
Тут как тут• 04 января в 23:07
Ответ дляДиви яка я пава!
Раніше вона жила у тому підвалі. Потім ми її забрали у квартиру.
кусок мяска?
Маю натхнення• 04 января в 23:11
Ответ дляДиви яка я пава!
Вона в тому підвалі орієнтується, бо вона там жила. Але вона з повідцем і я не знаю як її виманити. вже ніби все передивились. Я знаю, що я тупа, не знаю чим я думала, шкодую дуже. Але час не можу повернути.
Я не розумію, що ви себе так картаєте. Вона могла і з дому втекти, в сусідів і з вікон вистрибує, потім шукають... Навпаки ви хотіли як краще, щоб вона прогулялася, бо для неї вулиця це звичне середовище...
автор Диви яка я пава! • 04 января в 23:11
Ответ дляТут как тут
кусок мяска?
Сьогодні ходила із м´ясом. У нас великий підвал (декілька під´їздів). І не так просто попасти у деякі частини. Кіт може пролізти, а людина - ні. Приходиться у людей брати ключі і обходити. Я п´ятий день плачу через свою тупість. Але ще сподіваюсь, що вона вийде
автор Диви яка я пава! • 04 января в 23:12
Ответ дляМаю натхнення
З дому вона б точно не втекла. Вікна у нас зачинені, влітку-восени буде сітка. Караю себе, бо знаю, що це я винна.
Тут как тут• 04 января в 23:13
Ответ дляДиви яка я пава!
(( бажаю вам скоріше котика знайти свого
ми теж залежні від свого котика , серце родини
автор Диви яка я пава! • 04 января в 23:14
Ответ дляТут как тут
Дякую. Вже й винагороду запропонувала, поки - мовчать(((...
Снежнакомка• 04 января в 23:45
Мені найчастіше допомагало гучно включити запис жалібного нявкання котів (на Ютубі можна скачати). Варене куряче філе теж ’викликає’ котів.
А, і валеріани настійку полити (правдо потім приберіть за собою, бо злетяться всі).
Кишмишная Мая• 05 января в 01:13
Смотря что она у вас любит, в подвале со стуком насыпать корма на керамическую тарелку, чтобы звонче было. Моя бегом бежала на звук бьющейся скорлупы варёного яйца, любила их фанатично, а кормили кормом
Техпаспорт на медузу• 05 января в 03:51
Якщо вона в стресі, самостійно ви її можете не знайти.
Вона може бути не в підвалі.
Найшвидший спосіб знайти її - знайдіть мисливців у своєму місті і попросіть допомогти. Мисливська собака її знайде швидше.
Або ще може допомогти собака-рятівник, але не знаю, чи захочуть Вам допомогти в цьому випадку.
Ще спробуйте мовчки й тихо пройтися по підвалу й відзняти відео з підсвіткою кожного куточка, кожної труби, кожної дірки в стіні, кожної ганчірки і т.п. Потім уважно передивіться. Якщо там десь є кіт, на відео відсвічуватимуть очі, навіть якщо самого кота не видно.
Коли знайдете кішку, тоді можна буде думати, як її виманити. Поки що важливо її знайти.
автор Диви яка я пава! • 05 января в 09:42
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вона може бути не в підвалі.
Та я думаю, можливо, ж вона сама колись вийде. Я вже валеріану купила, буду пробувати її валеріаною виманити.
Техпаспорт на медузу• 05 января в 22:00
Ответ дляДиви яка я пава!
Чим раніше знайдете, тим більше шансів, що живою. Повідцем дійсно могла зачепитись десь. Шукайте, не чекайте.
автор Диви яка я пава! • 06 января в 11:51
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ходимо у підвал, як до себе додому. Сьогодні були там о 5:30 ранку (коли у неї ранковий тигидик). Немає. Так повідець такий, що чіпляється за лапи, не за шию, тому маю надію, що не задушиться. Обійшли вже все (куди можна дістати, бо є пару участків, які не можна дістати). І трупа немає (слава Богу).
Техпаспорт на медузу• 06 января в 18:42
Ответ дляДиви яка я пава!
В стресі у котів немає звичної поведінки. Об´яви розвісили?
Одяг та сумки• 07 января в 13:14
вночі коли тихо нема зайвих звуків що ляка тварину тільки так я свого біженця знайшла. Вдень шукали 3 суток...а вночі вийшла поторохтіла кормом і чую мау....майже нікуди не убіжав...а я вже пів району прочесала...а він із підьїзду вибіжав і тут же у підвалі за трубами ховався....вдень не змогла його там знайти
КокошинЭль• 07 января в 17:21
Ответ дляДиви яка я пава!
Автор, розвісьте якомога більше об´яв з описом кішечки у себе на під´їзді, по сусідніх під´їздах тощо. У нас так теж кошечка непомітно вискочила - я розвісила об´яви скрізь, де могла, через кілька днів задзвонив мешканець з сусіднього будинку, який бачив схожу кішечку під великим баком для сміття на коліщатках, 50 м від нашого будинку. Я одразу туди побігла - і це була дійсно вона А той чоловік, що задзвонив, навіть від винагороди відмовився.