Мао_Мяо• 05 января 2025

Верите ли вы в помощь психологов

Результат:
вже голосів: 501
243 (48.5%) Нет,это пустая болтовня
137 (27.35%) Результат
121 (24.15%) Да,они творят чудеса
Всміхайлик• 05 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вірю, знаю і користуюсь. Як для себе, так вже і для дітей.
Чи от для мене, наприклад, зі стосунками з підлітком зараз. Мені особисто корисно, допомагає зрозуміти напрям дій і правильної поведінки, щоб не стати підлітку ворогом.

Для молодшої були моменти, поспілкувались спочатку зі мною, потім разом з дитиною і тепер для дитини це безболісне вилучення Тік току, соц мереж, тепер вона розуміє для чого брати книгу, навчатись, дивитись розвиваючі передачі чи майстер-класи.

Ясно, що і сам можеш рявкнути, дати стусана, примусово зробити, наполягти, придумати куди дитина має вступати, що дивитись, що робити, як мислити, чого хотіти на думку батьків і т.д…. Але ж є ще таке поняття як особисті кордони, довіра до батьків.
Нам же ще жити і жити, скоро старість, а хочеться жити мирно, як друзі, хочеться , щоб діти ділились, знали, що мають підтримку, впевнені, що можуть звернутись до нас будь з чим…

а не як у мене і в мого чоловіка від батьків: рявк, підзатильник образно, ми самі знаємо що тобі краще, чому ти така, а не така, а от у наших друзів діти… , що ти за дитина, чому мовчиш, чи не говори багато, що люди скажуть, що ти вдягла, що в тебе на голові, чому не приіжджаєш, чому не дзвониш, не пишеш, ми ж твої батьки! і т.д.

Печально, що в людей нема наміру звернутись до психолога в скрутних моментах, і вони давлять згідно з якимись совдеповськими нормами і вихованням на себе і своїх дітей, чи в людей нема коштів звернутись.
Вам треба щоб хтось зі сторони вам пояснив, що ви повинні спілкуваатися,зі своєю дитиною питати її думки та дрслухатися ,обговорювати? Ви самі цього не розумієте?
Сонячний зайчик• 05 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
Не хочу коментувати, а побажаю вам довірливих, люблячих, щасливих стосунків з дітьми, з чоловіком і з собою насамперед) з Новим роком!
Всміхайлик• 05 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую, добре що у мене вистачає свого розуму, виховувати та будувати стосунки в своїй сімї . А гроші я задоволеням трачу на себе.
сама себе прекрасная• 05 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
Перечитала 3 страницы, на большее меня не хватило) Полностью согласна с теми комментариями, где пишут что это для глупых людей. Но в то же время разве можно винить человека за то, что он глупый? Вы темы почитайте, люди не могут взаимодействовать ни с детьми, ни с мужем, годами и десятилетиями скрывают свои истинные желания, выгорают и масса другого. Поэтому я такие темы никогда не комментирую, гадости писать и унижать мне не доставляет удовольствия, и бесплатным психологом я работать не готова, даже платным, меня очень бесит разжёвывать элементарные вещи, и в то же время я стараюсь таких людей не унижать, а просто сторониться и не общаться, мудрость ни всем дана, увы и это вряд-ли наша заслуга
Сонячний зайчик• 05 января 2025
Ок! Це дуже тішить!) писала багато тексту, потім видалила… бо стало вас жаль, не бачите що творите, не бачите, що навкруги вас діється

Я не зовсім звичайна людина і тут таких чимало читаю, бачу, жаль вас, якщо не змінитесь, стара самотність, на жаль( як результат ваших установок, вашого виховання, відносин…
сама себе прекрасная• 05 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик

Комментарий не мне, но отвечу т.к насмешили прям. Вы намекаете на то, что вы экстрасенс, но при этом вам нужен психолог? Вы бы хоть не позорились... У подобных людей колоссальная мудрость уже с детства, они сами знают как поступать, всегда и везде
viter33• 05 января 2025
Вірю, хоч ні разу до них не звертався
Як і в допомогу інших спеціалістів - лікарів, юристів (де можна прочитати в інтернеті, але все ж варто звернутися до спеціаліста)
Але (як і у випадку з лікарями, юристами) - треба натрапити на хорошого спеціаліста, я не шарлатана. А відрізнити не усі можуть
Сонячний зайчик• 05 января 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Вибачте,»і на стару ху буває проруха»… десь промахнулась з коментарем) так, я за психологів, астрологів, Нумерологів…
підтримаю наш діалог, ви точно скажете, що не у всіх вчителів діти вундеркінди, не у всіх йогів діти вегани… і т.д. Я до того, щоб дітей не калічити, не ламати, не кричати, не карати, я до того, щоб шукати до них ключики. А не примушувати з дитинства бути зручними чи не давати мʼясо, позбавляти гаджетів і т.д. Я за те, щоб без насильства, за користь і за власний приклад.
вибачаюсь за невірну адресацію. В компенсацію вам можу сказати, що ваші діти матимуть перед вами обовʼязок, ви на вірному шляху, ви з ними повʼязані.
Вибачте ще раз, нехай щастить в новому році 🍀
сама себе прекрасная• 05 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Просто нужно было нажать на ответ того, кому хотели ответить, поэтому ваш ответ ушёл вникуда, просто как общий комментарий. Вы ошиблись, у меня нет детей и никогда не будет, я осознанно выбрала путь без детей и мне уже много лет, извините, вы плохой экстрасенс) За пожелания спасибо)
Сонячний зайчик• 05 января 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Згодна з вашим коментарем, все ж сподіваюсь, що мої дописи для когось матимуть місце, бо я не тільки «спеціаліст», а й мама першочергово!

Щиро вибачаюсь перед вами, щиро бажаю вам щастя, в кожному моменті ❤️ будьте щасливою в цьому році завершень для вас(в особистих і робочих стосунках, справах, прийнятті остаточних рішень, цей рік для вас вирішальний) і на майбутнє ✨✨ Нехай щастить 🍀
Шеллар• 05 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я від прочитаного в глибокому здивуванні. Ну виходить, якщо свого ума нема, то живуть за чужим.
Ставте хоч сотню клоунів. Це ж нада мати тупі переконання в голові і самій з цим нічого не зробити 😂 а йти до психолога , щоб друга тупа курка сказала як вам в житті жити 😂
Згідна з Вами, і ще момент чиї переконання більш тупіші? Можливо, автору повідомлення краще було залишитися при своїх.
Идеальная оптимистка• 05 января 2025
Люди очень внушаемые может и так
Бабуся мороз• 05 января 2025
Ответ дляМао_Мяо
Не дай вам бог пережить то,что пережила я и моя семья.
Автор, я для чего эта тема? Для срача?
Что вы хотите тут выяснить?
Пьяная вишня• 05 января 2025
Да, да и ещё раз да!!! Меня психолог вернул к жизни из ужасного и длительного состояния после приобретения птср. Кстати, его психиатр посоветовал. Удалось обойтись без антидепрессантов.
Всміхайлик• 05 января 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Так, ви 100% праві. Краще промовчати і не висовуватися, бо так як ми не розуміємо цих людей, вони так само не зрозуміють нас.
Ума Палата• 05 января 2025
Ответ дляМорковку дай
А вы, не посоветуете кто?
Олена Чуканова
Не гоню• 05 января 2025
Ответ дляІстеріомама
У очень многих психологов куча своих проблем в жизни.
Кто пошел в психологию разгребать свои комплексы, кто плохие отношения с родителями, кто-то проблемы с браком, кто-то с мужиками, у кого-то очень проблемные дети.
А как может человек со своей травмой давать советы?
Так они и не дают их
НеГолосую• 05 января 2025
Ответ дляМао_Мяо
Они может и не говорят прямо -не общайтесь с нами.Они просто находят в них причину всех бед и неудач и советуют жить без этой ’причины’.
Вот например ситуация, женщина плача признается матери в том что в детстве пережила насилие (От мужа своей матери - отчима). Реакция мамы : я тебе не верю, ты наговариваешь, ухмыляется. А это правда. Он еще и избивал всю семью все детство. После этого дочь прекращает общение на некоторое время. Весомая причина или надуманная по вашему?
Не гоню• 05 января 2025
Ответ дляМао_Мяо
Если это кому-то помогло,я очень рада за людей.Я написала о себе и о том,что помогло мне в очень сложной жизненной ситуации. Были и психологи,и неврологи и психотерапевты с психиатрами.Но смогла встать на ноги (именно в прямом смысле НА НОГИ,потому что даже стоять не могла)только благодаря большим дозам медикаментов,которые, кстати,очень долго подбирали,потому что ничего не помогало.
Ну, как бы логично, что при расстройства психики психолог не поможет. Это не его профиль, а психиатра, который назначает медикаментозное лечение. Всё логично.
Не гоню• 05 января 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Вы понимаете что то о чем вы пишите , психолог это как витаминка для больного раком. На каждую проблему есть свой специалист. Психолог работает со здоровыми людьми. То о чем вы пишите - психиатр. И больше вам скажу - психиатры тоже имеют свои направления . Правильно подобрать лекарства не каждый может если не его профиль. Тоже могу рассказать на примерах
Вы правы. Ваша оппонент не понимает, что стоматолог не сможет вылечить сахарный диабет
Ошеламиссимо• 05 января 2025
Ответ дляКракадэ
Интересно чем психолог может помочь здоровым людям?Я даже не смогла бы рассказать ему или ей ничего про свои эмоции, так как это абсолютно чужая тетка или чужой мужик к которому ноль доверия.Вообще я очень подозрительная к новым людям и очень не люблю советы, всегда уверенна в своих решениях и они только мои.
Вам кто то слишком тащит )))? Что бы попасть на приём надо желание как минимум
Сіточка• 05 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
А самі ви не розуміли і не догадувались, що вони були тупими? Вам треба було, шоб вам за гроші ваші це сказали?
Ну вот вы тоже о себе сейчас много чего не понимаете, когда пишете эти комментарии
В моїй хаті моя правда• 05 января 2025
Ответ дляУма Палата
Так вірю, мені дуже допоміг психолог.
Чем?
В моїй хаті моя правда• 05 января 2025
Ответ дляКатря Харківська
Так. Мені дуже допоміг психолог. Один сеанс , авжеж замало, але користь є. Я зрозуміла що роблю не так в стосунках з дітьми ( дорослими), як мені діяти далі в складній ситуації. Психолог не говорить що робити, він допомагає розібратись зі своїми емоціями. Мені пощастило знайти гарного спеціаліста.
Вы так прониклись доверием к левому человеку, потому что вы ему заплатили и его консультация стоила вашей веры. А то, что то же самое возможно вам и дети ваши говорили сами и родители, вы не считали даже нужным прислушаться. Только психолог и помог , ну хорошо, хоть так
Вилосипедниця• 05 января 2025
Ответ дляГравіцапа
То вы можете столкнуться с другой проблемой, вроде шопоголизма
Витрачайте на навчання, на мандрівки, на емоції 👍
В моїй хаті моя правда• 05 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Вы знаете, даже вилкой можно убить, если впасть в фанатизм. Но это не повод отказаться от вилок, верно?
Масса примеров, когда психолог помогал
Чем помогал?
В моїй хаті моя правда• 05 января 2025
Ответ длясама себе прекрасная
У кого мудрость с детства?
Котогосподиня• 05 января 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Чем помогал?
Помогал людям справиться с их ситуациями, что тут непонятного?
В моїй хаті моя правда• 05 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
Все понятно. Заблудился, иди домой, как говорится
Котогосподиня• 05 января 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вы сейчас сами с собой разговариваете?