Жінці на фото 60 років!
Що робити,щоб так виглядати?
Кusalochka• 05 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Спостерігаючи за людьми роками, я зрозуміла, що це просто генетика. Так людям закладено при формуванні організму.
Для прикладу , на фото жіночка у віці 43 і 44 роки. Знаю її особисто. В житті виглядає так як на фото
(Фото з відкритих джерел)
Это красивая женщина. В отличии от фото старпоста.
Ответ дляАноним ФЕЯ
(Фото з відкритих джерел)
Так вона на 43 і виглядає.
Perfect look• 05 января 2025
Ответ дляКusalochka
Красивая, но выглядит на 43. Вы ды дали ей хотя бы 35 ?
Я нет, так как есть в окружении много 35 летних и выглядят они намного моложе
Кusalochka• 05 января 2025
Ответ дляPerfect look
Возможно в жизни да. Я ж не знаю какая она. Люди на фото по разному выходят, если отбросить фильтры. У неё образ девушки, а не тетки, это уже молодит
ПазлШредінгера• 05 января 2025
Автор, хтось викладає фото наближені до реальності, хтось - ні. Якщо не бачили людину на власні очі, заздрити взагалі немає сенсу.
Киев_Елена• 05 января 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вона в 60 виглядає на 40 і без пластики.
І фігура дуже гарна для 60-річної жінки
В 40 выглядят «как девочки@, фигура так точно у многих) на фото тетя, которая выглядит на 55+
Ответ дляАноним ФЕЯ
(Фото з відкритих джерел)
Генетика+навичка не розжиратися.
ІМТ не більше 19.
Навіть +5 зайвих кіло після 30 і ти хоч ще і не товста, але вже переходиш в розряд ’тітка’.
А тут 90% вважають, що 160/70 - ідеальна вага, і чим старша, тим можна більше кг, то звісно їм до неї далеко.
ІМТ не більше 19.
Киев_Елена• 05 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
(Фото з відкритих джерел)
Она и выглядит лет на 45 плюс минус
ЕваАдамівнаРайська• 05 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дивлячись на 40 річних жіночок на вулиці, так і не скажеш, що всі так виглядають. Не лукавте. Абсолютна Більшість 40+ - це такі тітоньки огого го
Підтверджую! Мені 46 а я виглядаю на 55 :(
Теж генетика. Погана. А моя мама і сестра - стрункі красуне ки.
Ответ для9554049c
Да, это мама Маргариты
Кто такая Маргарита?
Ответ дляАноним ФЕЯ
(Фото з відкритих джерел)
В 40 виглядати на 30 це досить часто трапляється.А от в 60+ на 40+ не бачила.
Якось після 60 починаються істотні вікові зміни.
Ответ дляПазлШредінгера
Питання не заздритт,а в тому,який догляд застосовувати,щоб через 20 років так виглядати
Ответ дляДафна
Это всего лишь ФОТО. Фото статично. Плюс тень, ракурс.
В реале, в динамике возраст всегда видно ( лицо , шея, руки)
Да, человек может выглядеть хорошо и ухоженно, но порядок цифр все равно видно в мимике.
Як раз шия,декольте,руки дуже видають вік в 60+