Злюсь до кипіння• 06 января в 10:21
Стационар и больничный
Доброе утро. Подскажите, если ребенку выписали направление в стационар, то откроют больничный? Ребенку почти 7 лет. Сказали, что могут дать какую-то с правку, что лежали. Но нужен то больничный. Ребенок сам там лежать же не будет.
ТихоЯ• 06 января в 10:23
да вам по уходу за ребенком должни дать
если больница не даст идите к педиатру кот ведет ребенка или своему семейному
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:23
Ответ дляБибер-анонимер
Лікарняний за доглядом
Ні, у випадку стаціонару - догляд здійснює стаціонар. Мама може працювати.
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:23
Ответ дляТихоЯ
да вам по уходу за ребенком должни дать
Дівчата, не обнадіюйте автора.
Бибер-анонимер• 06 января в 10:24
Ответ дляТихоЯ
да вам по уходу за ребенком должни дать
Педіатр не стане відкривати лікарняний, дитина лікується в іншому закладі.
Автор, хто лікує дитину, той і пише лікарняний
Бибер-анонимер• 06 января в 10:25
Ответ дляКуколка-мяуколка
Не смішіть мене.
Бибер-анонимер• 06 января в 10:25
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дівчата, не обнадіюйте автора.
Ви мама чи моз?
Бринзолетта• 06 января в 10:27
Ответ дляБибер-анонимер
Не смішіть мене.
Це дійсно так. Якщо мама лягає з дитиною їй випишуть лікарняний.
Якщо ні, то не випишуть.
А от чи покладуть автора з семирічною дитиною, питання
Якщо ні, то не випишуть.
Задолбулька• 06 января в 10:28
Автор, решайте вопрос с работодателем или ваш семейный врач (не педиатр) может дать больничный по уходу. На детей старше 6 лет больница не дает больничный родителям. Какие для этого нужны документы - тоже уточните у семейного. Мне о таком говорили, но у меня лояльный работодатель и могу работать удаленно.
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:31
Ответ дляБибер-анонимер
Ви мама чи моз?
Яка різниця? Я керуюся законодавством, а не емоціями.
ДелайКак_Я• 06 января в 10:32
Ответ дляБибер-анонимер
Зараз лікарняний не пишуть, а відкривають електронний.
Бибер-анонимер• 06 января в 10:32
Ответ дляКуколка-мяуколка
Тоді назву закона і статтю наведіть, яким керуєтеся
Бибер-анонимер• 06 января в 10:33
Ответ дляДелайКак_Я
Дааааа?
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:34
Ответ дляБибер-анонимер
Та щас, лапки складу, язика висуну і почну перелік писати.
Гугли.
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:35
Ответ дляБибер-анонимер
Дааааа?
Це само собою, але у цьому випадку це суті не змінює.
Задолбулька• 06 января в 10:36
Кстати, пребывание с ребенком в стационаре в этом возрасте тоже не предусмотрено. Только ’валетом’ на одной кровати с ребенком или если есть свободная кровать в палате, то можно на ней спать. Ну или решать вопрос в отделении в частном порядке. Но зачастую там без вариантов.
Бибер-анонимер• 06 января в 10:36
Ответ дляКуколка-мяуколка
Гугли.
Розмито злилися.
75В• 06 января в 10:38
Дитині було 7 років, лежали в стаціонарі з переломом ноги після операції. Лікарняний не давали, казали все зробить лікарня. В простих випадках мабуть, а в нашому я настояла щоб був лікарняний, т.я. потрібен був додатковий уход, дитина перші дні не вставала взагалі з ліжка
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:38
Ответ дляБибер-анонимер
Розмито злилися.
А ти хотіла безкоштовно юридичну консультацію?
На слабо чоловіка будеш брати
Бибер-анонимер• 06 января в 10:41
Ответ дляКуколка-мяуколка
На слабо чоловіка будеш брати
Жіночко, було б що від вас брати) Не смішіть!
Ви посилаєтеся на законодавство, але при цьому навіть не знаєте, в якому правовому полі міститься інфо про вікові обмеження.
’При стаціонарному лікуванні важкохворих дітей старшого віку (6 - 14 років) листок непрацездатності видається одному із працюючих членів сім´ї або іншій працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною, на період, коли, за висновком ЛКК, дитина потребує індивідуального догляду’
Міністерство охорони здоровя України | Наказ, Інструкція від 13.11.2001 № 455
Куколка-мяуколка• 06 января в 10:55
Ответ дляSo_so
Якщо вони разом лежать в стаціонарі. Зверніть увагу на слово ’важкохворих’. Це може бути онко і т.п.
’коли, за висновком ЛКК, дитина потребує індивідуального догляду’’
З пісні слів не викинеш. З Наказу також.
Курочка• 06 января в 11:09
Їдете в лікарню, йдете до лікаря і задаєте йому питання. Бо вам тут знатоки нарозказують