Безпринципова• 29 декабря 2024

Дитина після антибіотиків

Доброго дня, хотіла запитати, може тут є лікарі, або люди які проживали приблизно такий етап.
Родився маленький 26 того місяця (йому зараз місяць і 3 дні)
Була пневмонія внутрішньоутробна, лежав в кувєзіку. Виписали на 2 тиждень. Зараз 2 тижні проживаємо на зйомній квартирі, лікарі під боком, дуже гарні, але треба їхати додому, з центральної України на східну.
Планую через місяць поїхати, чи не буде це загрожувати йому? Хочу вийняти авто, або поїхати поїздом викупивши купе, щоб не було людей які можуть заразити (мінімізувати контакт)
Ми на грудному, зараз п´ємо біогаю, вітамін к, вітамін є, коротше що прописали те і п´ємо.
Звісно я ще пораджусь з лікарем, просто тут зараз без допомоги сиджу, а сама молода мати, дуже потрібна допомога рідних, але за маленького переймаюсь більше.
Плакулька• 29 декабря 2024
Краще винайти авто тоді спокійно доїдете , можете хоч зараз їхати і не чекати місяць
автор Безпринципова • 29 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Дякую❤️
Пускаю бісики• 29 декабря 2024
На 26 неделе родился? Это очень рано, я бы еще пол года сидела возле хороших специалистов. У меня ребенок на 34 неделе родился, но у него были свои вопросы по здоровью, то лежали еще в больнице. Я удивлена что вас вообще так рано выписали.
У таких недоношенных деток еще часто проблемы с гемоглобином.
автор Безпринципова • 29 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ні, 26го числа того місяця, на 36+6. Чому на місяць раніше, лікарі не зрозуміли, хоча досліджували плаценту (Вінницький центр матері і дитини) там велика виписка, був важкий але стабільний стан. Зараз вдома 2 тиждень, пішов 3й, думаю хоч до кінця цього місяця що буде дотягнути щоб зробили щеплення бцж і поїхати мінімізувавши контакт з людьми, щоб не захворів. Лякає що антибіотики похєрили(вибачаюсь за висловлення) його імунітет щоб гірше не зробити
Пускаю бісики• 29 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
Ааа, та не, все нормально, не переживайте. Гемоглобин контролируйте. Ну и ограничивайте контакты.
автор Безпринципова • 29 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Контролюю, і свій і його, і оце ж приписали вітаміни групи к, як раз для крові добре
Пускаю бісики• 29 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
Витамин к дают недоношенным для профилактики кровотечений.
автор Безпринципова • 29 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ну так, ми недоношені 1 день, і оце ж даю. Але тьфу тьфу. Здасть як раз аналізи по списку і можна буде їхати думаю ( взагалі то місяць, але лікарі рахують що 37й тиждень це вже доношена дитина)
Говорю-балакаю• 29 декабря 2024
Стремно ехать в зиму
автор Безпринципова • 29 декабря 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Стремно ехать в зиму
Так, оце саме страшне, ще й погода тут така якась не зрозуміла, то дощ, то сніг, але тепло можна одягнути, і на себе маску надіти, як і на рідних що приїдуть забирати. Ми виходимо з ним гуляти, наче добре йому, температури немає, все наче добре. Просто страшно ще й мені самій морально за нього, щоб не було повтору. Пам´ятаю що я взагалі боялась їхати сюди через вулицю, з лікарні, а до того боялась що від апарату будуть відключатися чи зможе сам дихати, тьфу тьфу
Плакулька• 29 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
Дексаметазон?кололи? Моя в три місяці з ковідом, пневмонія дві легені Зараз дівуля три з половиною роки,крепкий орешек) як то кажуть, не хвилюйтесь імунітет похєрити не так то прсото , діти сильніші ніж ми думаєм
автор Безпринципова • 29 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Ось нас кололи і те що ми пили (ну і виписка теж страшненька)