Омлетик• 06 января 2025
Аденоїди чи можна зменьшити?
Дівчата, може хтось мав досвід зменшення аденоїдів? Сину 5, кожна хвороба починається з носа і потім все опускається нижче. Знаю що можна видалити, але ЛОР покищо не радить. Може є якісь народні способи або фізпроцедури?
Забризкана водою• 06 января 2025
можн (море, сольова кімната, гормональні спреї), але то все до першої застуди. Видаляють з 6 років, щиро раджу.
Маурита• 06 января 2025
Ответ длямиссДавеча
Так, три тижні на морі в санаторій з процедурами
А потом все снова
Маурита• 06 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Удаляют по показаниям в любом возрасте
Забризкана водою• 06 января 2025
Ответ дляМаурита
Удаляют по показаниям в любом возрасте
ні, без крайньої необхідності до 6 років не чіпають, є на це вагамо причини, модна поцікавитись
Маурита• 06 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Да я уже прошла этот путь.
Говорю відверто• 06 января 2025
Ответ длямиссДавеча
Бред живем возле моря процедуры, до 12 лет так разрослись удалили в 12 лет жалею, нужно было в 5 лет удалить
Маурита• 06 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Ну да, а мучать ребенка до 6 лет, тратить деньги, заработать кучу проблем, хроники - это лучший вариант, конечно.
Забризкана водою• 06 января 2025
Ответ дляГоворю відверто
так і є, просто більшість замовчують або не бажають бачити наслідки. Шкода, що суспільство так активно нав`язує перерости
Забризкана водою• 06 января 2025
Ответ дляМаурита
це про це писали? треба керуватися аргументами, а не вашими здогадками та болями
Говорю відверто• 06 января 2025
Автор я своей и челюсть испортила аденоидыми, все равно удалили все солевые комнаты моря и гормональные спреи еще и гомеопатия не помогли, разрослись так что страх, малая говорит мама почему раньше ты мне их не удалила, еще и лицо видоизменилось, а я слушала бабушку что перерастет
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Я взвылі не розумію, чому за них так триматися, якщо можна видалити і забути.
З мого оточення в трьох дітей видалили, то всі мами потім казали, що жаліють, що не зробили цього раніше.
миссДавеча• 06 января 2025
Ответ дляГоворю відверто
А у нас прошли все проблемы с аденоидами после лечения в санатории, бал очень хороший врач и подобрал все процедуры
Уже 16 лет сыну и все отлично !
котопёс• 06 января 2025
Видалили в серпні дитині 6 років , боже це нове життя без цих постійних болячок дуже шкодую що раніше не зробила
Говорю відверто• 06 января 2025
Ответ длямиссДавеча
Уже 16 лет сыну и все отлично !
Аденоиды уменьшились стали обычными) ага в 23 года увидите
Забризкана водою• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
повірте, всі так кажуть, тому що вже на вечір після видалення в дитини з`являється перший рум`янець, а вже за місяць навіть по обличчю видно, що дитина оживає в усіх смислах. Просто це стереотипи та страхи, здебільшого з радянщини (методи тоді були не ахті)
миссДавеча• 06 января 2025
Ответ дляГоворю відверто
Ваше побажання назад на вас
У нас все буде добре. Лікарі впевнені
сладкий_ноябрь• 06 января 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Так, якість життя в дитини змінюється, бо зʼявляється можливість нормально дихати
Забризкана водою• 06 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви - молодець, зараз навіть ортодонти активно взялись за дану проблему, є дослідження про прямий зв`язок між недорозвиненою щелепою, зубами, прикусом та аденоїдами в дитинстві. Крім того. мало хто каже, що в кожної другої дитини з аденоїдами у вусі накопичується рідина і це теж не найкращим чином впливає. Ну а все інше, і так видно неозброєним оком, один і той же типаж.
МатьЧасть• 06 января 2025
Можно, курсами спрея с мометазоном, это Фликс, Назонекс. Если аденоиды конкретно воспалены, то ещё противомикробное, нам выписывали Ципрофарм декс курсом. Но это до первой серьезной бактериальной инфекции, потом они снова увеличиваются и надо снова спрей курсом.
Лучше всего помогает смена климата на морской, но Вы точно не этот совет ждёте.
Омлетик
• 06 января 2025
Ми були декілька тижнів на морі в цьому році. Нос дихав ідеально, аж до кінця жовтня. А потім захворіли і знову все повернулось.(
Бачу_майбутнє• 06 января 2025
більшість дітей мають цю проблему, але в 7-8 років «переростають».
у сина така ж проблема. кожні соплі - збільшені аденоіди. регулярне промивання сольовим розчином, антигістамінні, потім підключаю гормональний спрей. достатній питний режим, щоб слиз не загущувався, прохолодне вологе повітря в кімнаті. прогулянки.
Забризкана водою• 06 января 2025
Ответ дляОмлетик
для розуміння: 2-3 степінь - це як половина великого пальця дорослого, розростаються різними структурами та локалізацією. Хай лікар пропише альтернативне лікування, але після 6 років за першої нагоди краще видалити, не чекайте на чудо. На все про все 15 хвилин і кілька годин в стаціонарі. Раніше на операцію беруть у виключних випадках, тому що важче гарно зачитистити і збільшуються ризики повторного розростання.
Маурита• 06 января 2025
Ответ дляОмлетик
В чем проблема удаления?
Клептоманка• 06 января 2025
Ответ длямиссДавеча
так, це реально працює, мої діти після санаторія в Криму потім дуже довго ні на які простуди і віруси не хворіли...давно це було(((
Маурита• 06 января 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну да, таблетки, гормоны по 4-6 лет это классно
Омлетик
• 06 января 2025
Ответ дляМаурита
В чем проблема удаления?
Лікар не радить. Якщо зарано видалити, можуть збільшитись .
Маурита• 06 января 2025
Ответ дляОмлетик
Степень какая? Рано это сколько лет?
Живет ребенок с открытым ртом? Как слух?