Це дерматолог в клініці Оксфорд Медікал в Києві, записали до нього, але дивлюся що в інтернеті відгуків мало і вони не однозначні... Може хтось був у нього, розкажіть про свій досвід. Або може порадите іншого дерматолога в цій клініці (бажано її бо чоловік ітиме по страховці). Проблема - на нозі з´явилося велике коричневе пятно, потрібно щоб лікар грамотно поставив діагноз і провів дерматоскопію
Единорог помог• 06 января в 12:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось тут почитайте відгуки реальних людей
?
Ответ дляLove_Love_Love_
Десятими дорогами оминати Оксфорд Медікал
Чому? Мені здалося, що там є кваліфіковані спеціалісти, може не всі, але тим не менш.. Який у Вас негативний досвід?
Love_Love_Love_• 06 января в 23:13
Ответ дляКатруся 777
Я вам скинула посилання
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам скинула посилання
А що я там маю побачити? Рекламу косметики? Не бачу нічого по темі, якщо чесно
Love_Love_Love_• 06 января в 23:16
Ответ дляКатруся 777
Ясно, ну раз не бачите то не бачите 🤷♀️