Вкаблучках• Изменено 2 часа назад
Замовлення постільної білизни (неналежна якість).
Дівчата, підкажіть, що робити: замовила в інтернет-магазині постільну білизну 100% бавовна. Оплатила завчасно, шкода що не скористалась накладним.
Постіль приїхала не бавовна і близько, електризується, блистить, точно є в складі синтетика.
Написала в магазин, вони морозяться. Чи є якісь шанси повернути кошти? Обміну і поверненню постільна білизна не підлягає. А те, що вона неналежної якості ще треба довести. Хоча і сліпому з нею все зрозуміло було б.
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
так а що це дасть? якщо вони обрали морозитись і не повертати кошти. Я їм можу телефонувати ще з 10 номерів, який сенс в тому?
Потім пишете відгуки про них. В їх місцевих групах. Ви ж десь знайшли їх рекламу.
Н@Диете• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
Хто виробник? Зверніться до виробника, якщо не нададуть сертифікат, вимагайте повернення.
Хоч я і не вірю, що синтетика. Опис інтернет-магазину дає виробник, на коробці маркування також виробник пише, претензії до нього.
А я вірю, бо сама стала свідком такого обману. До речі, треба сказати, що пакування дуже презентабельне. Гарна коробка з картинкою, атласні лєнточки. А білизна гівно.
Силиконочка• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
просто не відповідають більше, до того написали щось типу, будуть питати у директора.
Напишите, что получили товар без чека. Качество не соответствует заявленному, поэтому придется сообщить в налоговую. Не будет возврата - сообщите везде.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
виробник той же магазин, хто виробник тканини - невідомо.
Опис на сайті ось такий:
Комплект постільної білизни ’Білий’ – сатин, 100% бавовна
Універсальна класика, яка ніколи не виходить з моди.
Постільна білизна ’Білий’ — це чистота, легкість і спокій у вашій спальні. Лаконічний дизайн пасує до будь-якого інтер´єру, а натуральний сатин дарує приємні відчуття під час сну.
🧵 Характеристики тканини:
Матеріал: Сатин — 100% бавовна
Щільність: 140 г/м²
Тип плетіння: Сатинове — гладка поверхня з легким шовковистим блиском
Колір: Капучино (теплий кавово-бежевий)
Особливості:
▫️ Гіпоалергенна
▫️ Добре пропускає повітря
▫️ Не кошлатиться
▫️ Стійка до зношування
▫️ Зберігає колір після багаторазового прання
Що з цього можна зрозуміти? Виробник тканини не вказаний. Коробка брендована цього магазину.
Опис на сайті ось такий:
🧵 Характеристики тканини:
Матеріал: Сатин — 100% бавовна
Щільність: 140 г/м²
Колір: Капучино (теплий кавово-бежевий)
Особливості:
▫️ Гіпоалергенна
▫️ Добре пропускає повітря
▫️ Не кошлатиться
▫️ Стійка до зношування
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
та там не треба нічого палити, і так все зрозуміло, а підпал я як доказ все рівно не надам.
Жінка просто намагалась вас схилити до того, що ви могли поліровану бавовну сплутати з синтетикою.
Стетоскопуло• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
думаєте вони будуть займатись такими спорами?
Это их прямая обязанность )
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляКотики-муркотики
Я тоже когда то влипла так с постелью. 2 комплекта взяла. Один постелила и поняла, что лошара. Выставила в чате ЖК, показала все от и до. Забрали как комплект для молодых на первую ночь в гостинице. Это был аля страйп сатин
у мене теж мав би бути сатин-страйп)
А по факту - полієстер-страйп))
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляВідповів всім
в інстаграм, а замовляла на сайті
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляН@Диете
І в мене на Вілюту є такі нарікання. На бірці було 100% бавовна. По факту домішок синтетики. Покошлалось і швидко колір став тьмяним. Я ще і трохи перешивала на свій розмір наволочки, то теж була змога перевірити клаптик на натуральність тканини. Купувала в магазині, і це був перший і останній раз досвід з Вілютою.
Моя також покошлатилась і стала тоненька. А другий комплект сатин прийшов нормального складу ,але дуже тоненький і швидко порвався.
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
так, з понеділка напишу на імейл, хоча якщо вони йдуть на таке, то мабуть їм по фіг на ті вілгуки. Напишу в інсті під їхніми фото, так заблокують і все.
Напишіть на своїй сторінці з посиланням на них.
Знову Я• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
То нехай знижку надають. Синтетика повинна коштувати дешевше.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляСиликоночка
та я можу написати, що завгодно, вони просто не відповідають. Читають і ігнорують. Написала впершу дуже коректно, просто з проханням повернути гроші, бо розраховувала на бавовну без синтетичних домішок.
Досі відповідають.
Все буде Україна• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
Опис на сайті ось такий:
🧵 Характеристики тканини:
Матеріал: Сатин — 100% бавовна
Щільність: 140 г/м²
Колір: Капучино (теплий кавово-бежевий)
Особливості:
▫️ Гіпоалергенна
▫️ Добре пропускає повітря
▫️ Не кошлатиться
▫️ Стійка до зношування
Опис на сайті ось такий:
🧵 Характеристики тканини:
Матеріал: Сатин — 100% бавовна
Щільність: 140 г/м²
Колір: Капучино (теплий кавово-бежевий)
Особливості:
▫️ Гіпоалергенна
▫️ Добре пропускає повітря
▫️ Не кошлатиться
▫️ Стійка до зношування
Ну, у меня все белье из сатина. И оно всё имеет блеск
Но цена выше в 2 раза
Котики-муркотики• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
у мене теж мав би бути сатин-страйп)
А по факту - полієстер-страйп))
Если есть силы и время, устройте им веселую жизнь. У меня на такое нет сил.
Силиконочка• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
Досі відповідають.
Напишіть про податкову. Як не подіє - зглосіть туди. Більше ви нічого не можете зробити.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляЗнову Я
та може і могла б, але тут все очевидно) мабуть забагато полірування було))
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Есть чек?
Постіль відноситься до товарів, що не підлягають обміну. Навіть з чеком.
Єдине, що можна пред´явити магазину - це обман з описом товару і його складом.
Але, і тут продавець більш захищений, ніж покупець. Особливо, якщо покупка була онлайн в Інсті, наприклад.
Адже знають, що за комплект білизни ніхто судитися не буде. Тому і продають відвертий дрек.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляЗнову Я
у мене пуста сторінка, якраз для покупок, тому цей пост залишиться поза увагою)
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
Но цена выше в 2 раза
у мене також є різні комплекти з сатину, і з сатин-страйпу також. Більш дорогі і більш дешеві. Виглядають по-різному, але хоча б з натуральної тканини.
Тут без сумнівів.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляКотики-муркотики
та немає сил( якщо в цим зв´язуватись, то це хіба що нашкодити і їм, кошти мені вже не повернуться.
Коварная Зая• 1 час назад
В покупках онлайн я зрозумла що краще втратити 200 грн передплати чим 1500-2000 грн . Все замовляю лише післясплатою. Не надсилають післясплатою то допобачення. У всіх на фото одне, по факту зовсім інше.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляКоварная Зая
тепер теж так буду робити( хоча до того не виникало проблем
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
мабуть, що так.
Але як можна будувати так бізнес? Невже іншим покупцям з тим ок? І ніхто не вимагає повернення, купують 100% бавовну і сплять на полієстері?
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
мабуть, що так.
За 2000 ви могли купити чудову білизну в Юску з чесним складом тканини. Чому? Ну, ось тому і існують бізнеси, який вас кинули.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Бо я хотіла саме сатин-страйп білого кольору. Інших у мене і так багато. Були комплекти дешевші за 1000 грн типу зі знижкою тільки сьогодні, і за 4-5 тис. Купила майже за 2 тис, не чекала супер-якості, думала буде тоненька, але натуральна.
Ага...
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
Опис на сайті ось такий:
🧵 Характеристики тканини:
Матеріал: Сатин — 100% бавовна
Щільність: 140 г/м²
Колір: Капучино (теплий кавово-бежевий)
Особливості:
▫️ Гіпоалергенна
▫️ Добре пропускає повітря
▫️ Не кошлатиться
▫️ Стійка до зношування
Опис на сайті ось такий:
🧵 Характеристики тканини:
Матеріал: Сатин — 100% бавовна
Щільність: 140 г/м²
Колір: Капучино (теплий кавово-бежевий)
Особливості:
▫️ Гіпоалергенна
▫️ Добре пропускає повітря
▫️ Не кошлатиться
▫️ Стійка до зношування
Зрозуміла. Виходить, що ноунейм, самі десь шиють в підвалі невідомо з чого. Швидше за все у них немає сертифікату, тому їхня діяльність незаконна.
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
десь так, і що дивно, не бояться йти на конфлікт.
Бо за атких умов я б була обережною. Типу проканало - чудово, не проканало - поверну гроші, щоб не створювати собі зайвих проблем.
Тим більше я запроапонувала оплатити доставку, хоча не мала б. Тобто вони взагалі нічого б не втратили.
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляЗнову Я
Та кому воно треба взагалі. Можливо, беруть дешеве китайське і пакують в свої коробки. Я б відправила назад.
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ответ дляВкаблучках
Ага...
Вкаблучках
• 1 час назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
от блін( не бачила
Але мені здається підковдра там нестандарта? Ковдра 150 на 200 зазвичай.