Вероника -2543• 06 января в 12:49

Проблема отношений

Живём с парнем уже около года. Живёт в моей квартире. Зарплата у меня на тысяч 8-10 грн меньше чем у его. Делим все напополам. Если я не могу напополам, отдаю потом как долг. За комунал. платила я все это время. Готовлю только я. Он может иногда помочь мне только с уборкой, делает изредка сюрпризы и приятные поступки.
Когда разговор доходит до финансов начинаеться много не пониманий, и начинает меня попрекать и подкалывать тем куда я трачу деньги, и что я крайне не рациональна что позволяю себе раз в месяц купить какую-то безделушку не за все деньги мира. Интересно услышать мнение со стороны. Спасибо.
А шо сталося?• 06 января в 12:50
Главное что не одна, штаны рядом!
Карапулька• 06 января в 12:51
Отдаете как долг? Зачем вам мужчина, который вас в долги вгоняет? Почему коммуналка только на вас?
автор Вероника -2543 • 06 января в 12:51
Ответ дляКарапулька
Уже ему говорила об этом сошлись на решении 50на50..
Лапка• 06 января в 12:52
Нехай хоч комуналку хлопець платить повністю
А шо сталося?• 06 января в 12:52
Ответ дляКарапулька
Так это ж ее квартира, пусть платит, он не лох
Викасикрет• 06 января в 12:53
Пусть платит вам арендную плату за квартиру по среднерыночной цене.
Вы оргазмы получаете? Он хорош в этом? Если нет - то пусть ещё за секс.услуги платит, либо работает хорошо, до оргазмов
Україна понад усе!• 06 января в 12:55
Жили в моїй квартирі і всю комуналку оплачував мій наречений. Продукт коли як. З нього були дорогі подарунки. Але теж щось любив висказувати і я розірвала стосунки.
З чоловіком зараз на оренді. Як родина купуємо все разом. Навіть самі дорогі покупки чоловік одобряє і приймає в низ участь фінансово. Навпаки, сам подарує Дайсон, парфуми чи якусь прикрасу за 25 000 грн. В побуті десь 30% на ньому. Готує дуже круто, прибирає, миє посуд, виносить сміття, витирає пил. Більша частина відпустки теж з нього. Ніяких боргів. Просто оплачує мені покупки і все. Я нічого не віддаю, звичайно. Гроші за мою квартиру,що я здаю - мої.
Те, шо у вас це жесть і я б так не жила.
Карапулька• 06 января в 12:56
Ответ дляВероника -2543
Не надо было сходится на 50на50. Квартира ваша, он ей пользуется бесплатно - пусть платит коммуналку хотя бы. Он вас не обеспечивает. Нах оно вам вообще в доме?
Несемо світло разом• 06 января в 12:57
Ну то живіть оремо...зустрічайте ібіться, а після весілля зїдитися і ви будите в нього плату за оренду кімнати
Викасикрет• 06 января в 13:02
Пі,,, ць альфонс влаштувався. Нащо вам цей яйценосець в квартирі, щоби що?
Україна понад усе!• 06 января в 13:04
Ответ дляВикасикрет
Юна, без досвіду, не хоче бути одна...
АБВГДэшница• 06 января в 13:13
Ответ дляВикасикрет
так він її від недойо...у вилікував за рік, тепер поговоримо за гроші
АБВГДэшница• 06 января в 13:16
Ответ дляУкраїна понад усе!
прокидайтесь, ви марите
Україна понад усе!• 06 января в 14:18
Ответ дляАБВГДэшница
прокидайтесь, ви марите
Хороших чоловіків достатньо. Їх треба правильно шукати і виховувати під себе. То ви марите, бо багато жінок солодше морковки нічого не їли і це прикро ((
АБВГДэшница• 06 января в 14:33
Ответ дляУкраїна понад усе!
правильно, це як?
Україна понад усе!• 06 января в 14:50
Ответ дляАБВГДэшница
правильно, це як?
Одразу дивитися, як себе поводить, чи не ображає, чи оплачує кафе/таксі. Питати про організацію побуду дома. Якщо мамі допомагав або бачив, що батько так робить, то теж буде помагати. Якщо мама була конем, то 99%, що така доля чекає і його дружину. Моя мама другому чоловіку постійно казала: ти сиди, я сама зроблю, сама заплачу. Після 25 років шлюбу ниє, що остогидло те ’ сама’. Я одразу чоловіку озвучувала, що звикла, що чоловік дарує гарні подарунки, оплачує щось. Як почали жити разом, то теж одразу казала, що я йду варити борщ і пекти пиріг, а ти, будь ласка, помий ванну та підлогу по всій квартирі. Або після вечері вставала і казала, що з мене вечеря, з тебе уборка кухні після неї. І йшла відпочивати
АБВГДэшница• 06 января в 14:53
Ответ дляУкраїна понад усе!
таке враження, що за вами стояла черга, а насправді, ви просто нещира
Україна понад усе!• 06 января в 14:58
Ответ дляАБВГДэшница
Це неправда. В мене в юності були такі самі як у автора. Я просто зрозуміла, що треба підіймати планку, щоб не вибирали ноги чоловіки і підняла. І зовсім від цього не загубила. Але так, я симпатична, керівник, маю свою квартиру в столиці. Можу вибирати, а не кидатися на кожного, як на останнього. Бажаю і вам зустріти свою людину, що буде вас балувати та любити. У моєї тітки обручка за 7000 євро. 7000 євро)) Просто чоловік її обожнює і носить на руках, тому і купив саме найкраще. Я таке бачила з дитинства, тому розуміла, що алкоголік Ваня - не моя мрія. Нормальні чоловіки є. Треба таких шукати
АБВГДэшница• 06 января в 15:00
Ответ дляУкраїна понад усе!
чомусь у мене таке враження, що ви бідна людина
Україна понад усе!• 06 января в 15:01
Ответ дляАБВГДэшница
Не знаю) мій особистий дохід 82 000 грн. Я - керівник в українській компанії. Маю свою квартиру в Києві. Захистила кандидатську з вищої математики 3 роки назад. Мабуть, бідніша за церковну мишу) легко вірити,що всі такі бідні і нещасні як ти. Тоді і робити нічого не треба. Це така життєва позиція
АБВГДэшница• 06 января в 15:08
Ответ дляУкраїна понад усе!
якийсь ви дивний керівник, або компанія маленька