Добрий день. Скажіть, хтось щось може сказати про школу Інтеграл (початкові класи) у Гатному?
Ответ дляinresta
там вроде нет бомбосховища.
у меня родственники живут в Гатном, но в школу возят куда-то за ВДНХ. Раньше они учились в платной школе на Выставке, а счас туда дальше, вроде где Британский квартал, название не помню
Саме у цій школі є бомбосховище. Ми зараз на ВДНГ у школу ходимо, але є певні причини, що розглядаємо іншу школу.