Хлопаю ресницами• 06 января 2025

Ви б погодились на таку роботу?

Робота офіційна, +/- цікава, ЗП ринкова.
Але дорога на роботу займає 4-4,5 години на день, об´єми роботи дуже великі, обід півгодини, робота під камерами, тотальний контроль у всьому.
Неначасі• 06 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ви відірвані від реальності. На щастя для вас))
так пишут же что контора крутая и зп рыночная
Слухи-руки не распускаю• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Фактично так. З Києва на підприємство за місто.
Какая ЗП?
ЗабежАЛОЧКА• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
4:30-5:00 підйом, о 6 виходити з дому.
капец.. а жить-то когда?
Кицюююня• 06 января 2025
что за вакансия ? творческая какая то ?
автор Хлопаю ресницами • 06 января 2025
Ответ дляУдальонка
Киев - не тот город где надо хвататься за столь отдаленную работу, если вы конечно не испытатель ядерных программ с соответствующей зарплатой. В вашем случае куда дешевле и проще найти ближе к дому, пусть и с меньшей зп. Врятли у вас такая вакансия, где вилка зарплаты в 2 и более раза.
Так, ви праві.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 января 2025
Ответ дляНеначасі
50 тыс ? 150 можно
КохайтесьЧорнобровi• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні, Київ.
У Києві чимало вакансій. Шукайте ближче до себе.
Неначасі• 06 января 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
капец.. а жить-то когда?
я так в 20 лет работала через день к 6.30 на работу в 7 прямой эфир был и работа было до 13 -14 макс. на след день на работу на 12-14 было норм - в 40 не пошла бы
автор Хлопаю ресницами • 06 января 2025
Ответ дляНеначасі
Я не пишу що вона крута, пишу що відома.
ЗП 60 тис.
Клевотница• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ЗП 60 тис.
Мхп
ЗабежАЛОЧКА• 06 января 2025
Ответ дляНеначасі
ну так график же адекватный. автор в 17 закончит, к 20 домой приедет
КохайтесьЧорнобровi• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Велика відома компанія, дуже м´яко стелили на співбесідах...
Кока кола? Там непогані зарплати, але робота виснажлива.
Чимало народу з Броварів там працює, а з Києва я б не поїхала.
Ще від зарплати відмінусуйте гроші на дорогу. Ну і таксі звідти, раптом форс-мажор.
КохайтесьЧорнобровi• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
4:30-5:00 підйом, о 6 виходити з дому.
А жити коли?
автор Хлопаю ресницами • 06 января 2025
Ответ дляКлевотница
Мхп
Як ви зрозуміли?
Колишня муза• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні, Київ.
Я так їздила з області в Київ, щодня, крім суботи та неділі, електричкою, потім тролейбусом. І так 10 років! Давно це було, зараз дивуюся як витримала. Але тоді молода була, якось не так сприймалося як зараз. Та й стимул був. Вдома роботи не було взагалі, а в Києві - гарна робота за фахом, ще й добре оплачувана. Тому зважуйте плюси і мінуси.
Прилипало• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ЗП 60 тис.
праця розумова?
автор Хлопаю ресницами • 06 января 2025
Ответ дляПрилипало
праця розумова?
Так
Для драки• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
З 8 до 17:00, але перепрацювання передбачені.
а кто с животными будет, если у вас 9 часов раб. день + переработки + 4.5 часа дорога? они вам хату разнесут за 14+ часов в одиночестве... не говоря уже про зассут и засрут.
автор Хлопаю ресницами • 06 января 2025
Ответ дляДля драки
В мене коти.
КохайтесьЧорнобровi• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
ЗП 60 тис.
Якщо це Кока кола, то гляньте, чи реально зняти квартиру у Броварах до 8 тис.
Тоді це можна розглядати.
Їздити з дому точно не варто.
Для драки• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене коти.
Вы им по 10 чистых лотков будете оставлять?
Зажуженная Жужжа• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Кока-кола? ) Відгуки знайомих про роботу там не дуже. Це все суб´єктивно,але не з дорогою 4 години.
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
4:30-5:00 підйом, о 6 виходити з дому.
Нет . Я так раз в неделю делаю. В бассейн. Тяжело мне.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене коти.
зніміть будиночок в Миронівці, це не дорого буде. Та і буде вам щастя
Клевотница• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Як ви зрозуміли?
Тоді спробуйте. Не знаю ким ви, але знаю, що там віддалено практикується. Можете відразу проговорити це. Не аналітик?
Клевотница• 06 января 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Навряд автор в Миронівку їздитиме.
автор Хлопаю ресницами • 06 января 2025
Ответ дляКлевотница
Ні, не аналітик. Фінанси.
Але одразу сказали що тільки офіс, без варіантів.
сказочное_Бали• 06 января 2025
Автор, 4-4,5 години це з Києва в Суми на маршрутці. НІ!
Я колись жила на Оболоні , а працювала в кінці Броварів. Щоденно на роботу добиралася 1:30- 1:45 міським транспортом ( автобус+метро+маршрутка в Бровари). Це АД!
КохайтесьЧорнобровi• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Громадський транспорт + розвозка, на яку не можна спізнитися, навіть в тривогу.
Короче кажучи, сама не розумію як мене ’закрутили’ на співбесідах, що я майже погодилася
Якщо метро червона гілка через Дніпро, то без шансів доїхати вчасно.
Для драки• 06 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Як ви зрозуміли?
Наслышаны. И работа говенная, если это бухгалтерия. Правильно Вы сказали про ’мягко стелят...’, но спать таки в итоге жёстко.