Хлопаю ресницами• 06 января в 14:46

Ви б погодились на таку роботу?

Робота офіційна, +/- цікава, ЗП ринкова.
Але дорога на роботу займає 4-4,5 години на день, об´єми роботи дуже великі, обід півгодини, робота під камерами, тотальний контроль у всьому.
Свекруховна• 06 января в 19:50
Автор, виходячи з зп в 60к грн - це 357 грн/година. Враховуючи неоплачувані 4,5 год/день - це -33750 грн в місяць еквівалентно вашому часу на дорогу. Це мінус власний час, сон, витрати на паливо/оплату проїзду. Ну його нафіг як на мене. А якщо ще понаднормові включити в неоплачуваний час - то ви точно вийдете в мінус взагалі відносно ваших поточних 45к.
Свекруховна• 06 января в 19:53
Тобто зараз при 8-годинному робочому дні ваша година коштує 267 грн, а на новій роботі 8 год праці + 4,5 дорога + умовно 1 година понаднормово = 13,5 годин сумарно на роботу, виходить 211 грн/година.
Пушап Мі мі• 06 января в 20:40
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні. Живу в своїй, є домашні тварини.
Нет, если есть семья дети точно Нет
Если для опыта и не надолго...то может быть
П´яна вишня• 06 января в 20:54
Ответ дляСвекруховна
ото автор відхватить шикарну роботу. А посипавшиєся здоров’я бонусом.
та ну нафіг.

а якщо це МХП, то там ну дуже ’люблять’ коли працівники ідуть на лікарняний, як, до речі, і у відпустки.
Аврал за авралом і сидять постійно ненормово. (яка розвозка чекатиме??)
Эскиз бесконечности• 06 января в 21:17
Все би нічого, якби не дорога 4 год. А коли жити?
Эскиз бесконечности• 06 января в 21:20
Ответ дляХлопаю ресницами
Громадський транспорт + розвозка, на яку не можна спізнитися, навіть в тривогу.
Короче кажучи, сама не розумію як мене ’закрутили’ на співбесідах, що я майже погодилася
А якщо запізнилиися, то як? Це папірус? Вентс? Кокакола?
Спасу мир• 06 января в 21:21
Автор а что за работа , просто интересно , ради какой работы , так далеко ехать ?
Эскиз бесконечности• 06 января в 21:22
Ответ дляХлопаю ресницами
4:30-5:00 підйом, о 6 виходити з дому.
Не вздумайте
Эскиз бесконечности• 06 января в 21:25
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Кока кола? Там непогані зарплати, але робота виснажлива.
Чимало народу з Броварів там працює, а з Києва я б не поїхала.
Ще від зарплати відмінусуйте гроші на дорогу. Ну і таксі звідти, раптом форс-мажор.
В мене знайома їздили з Березівки ( житомирська траса) на фільм.уа
Благоуханочка• 06 января в 21:28
Ответ дляХлопаю ресницами
Це тільки за умови роз´їхатися з чоловіком
Вам тільки на руку. 12 годин на роботі - на чоловіка не багато часу залишається
Благоуханочка• 06 января в 21:33
Ответ дляИрина-61a8
Интересно какая работа лучше? Много работать и много зарабатывать или мало работать и мало зарабатывать?
Обидва варіанта завжди користуються попитом. Чесно-чесно
Эскиз бесконечности• 06 января в 21:34
Ответ дляОце так цабе
Якщо це мхп у вишневому, то ви автор явно переборщили з 4 годинами добирання. Я живу там і їжджу в Київ . Якраз всі туди їдуть і пробки. А у вас навпаки буде. Я б погодилася, бо я їжджу за 50 з Вишневого у Київ. Вам добиратися максимум годину. Якшо не з лівого берегу.
Лівий берег то не вирок. Я їздила з кінця правого в кінець лівого (здавалось би!!) 30 хв в метро + 10 хв пішки до і 10 хв від метро. Швидше, ніж люди по лівому з позняків та Троєщини.
Эскиз бесконечности• 06 января в 21:35
Ответ дляУх яка ж Я
а причем тут другая область? я из Киева еду в Сквыру почти 2 часа.и это одна Киевская область.а если ехать от Вышгорода? вы пишите какой-то бред.
В нас колеги їздили з Чернігова та з Житомира в Київ на роботу.
Я в дамках• 06 января в 22:24
Никогда
Мороженная курица• 06 января в 22:28
Якщо це Крюківщина/Вишневе - можна без розвозки обійтись. З Оболоні на Контрактову площу, далі 368 маршруткою.
Має десь 1,5 години вийти.
Царівна Жабка• 06 января в 22:41
Ответ дляХлопаю ресницами
Мінський масив, від метро далеко.
Автор, в мхп це мені з Теремків від Магелану 15 хв. пішки. А з Мінського масиву це дуже далеко. Це як мені на Богатирську добиратися, а то і далі.
А спробувати не хочете на випробувальний термін? Але якщо ще перероботки можливі, то мабуть ні
І да, уточніть, 60 тисяч на руки? Бо в них біла зп, вирахують податки и буде там такє
Счастье_же_вот_оно• 06 января в 22:51
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні. Живу в своїй, є домашні тварини.
Яка ЗП?
Неместная Я• 06 января в 23:37
Ответ дляП´яна вишня
та ну нафіг.

робота не погана. Це той випадок коли сыоя квартира не в плюс а в мінус, бо дуже обмежує, людина (теоретично звичайно) могла б зробити кар´єру але пожалкувала свого житла. А можна ж те здати а нове зняти якщо робота дійсно цікава і перспективна. Згодом якщо все норм купити нове житло близько до роботи. Коли на зйомі нема проблем. Отримуєш власну пропозицію, знаходиш житло поряд і живеш собі
муха в кедах• 06 января в 23:55
Автор якщо це крок в карʼєрі я б пішла, але тільки заради цього. Різниця в зп враховуючи всі дані мала. Плюс 4 години на проїзд, протягнете можливо рік.
Якщо маєте зараз гарну роботу то задумайтесь чи воно того вартує. Працюю в закордонній компанії для робітників mental health на першому місці. Час з сімʼєю це найцінніше. Від цього гарний настрій, бажання працювати і здоров’я.
Бажаю вам вдалого вибору.
КонФФетОшка• 07 января в 00:32
Нет
КохайтесьЧорнобровi• 07 января в 04:10
Ответ дляЭскиз бесконечности
У мене колега їздила з Березані до Києва.
Але у нас тоді графік був доба через троє і їй це було зручно.
Щодня так би не їздила.
КохайтесьЧорнобровi• 07 января в 04:16
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це, мабуть, до початку обстрілів. Зараз під час тривоги метро не працює над землею. Висаджують
І метро тепер довше. Якщо червона гілка, то десь 45 хвилин лише метро.
Я їздила не з кінцевої до кінцевої, а з Чернігівської до Житомирської лише. І плюс до метро 15 хвилин, дорога більше години була.
Зелена гілка коротша, але ж з неї теж висаджують.
КохайтесьЧорнобровi• 07 января в 04:23
Ответ дляХлопаю ресницами
Зараз 45. Житло своє, фінансової скрути немає.
Якщо 45 Ви отримуєте там, де їхати на роботу до години, вірно Вам написали, що фактично за годину Ви отримуєте більше, ніж буде на новій роботі.
Клевотница• 07 января в 08:51
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви їздили коли? Явно не тоді коли все стоїть під час тривоги. Особливо в 22-23 коли тривоги по 2-3 години і не на роботу не доїхати ні назад.
Эскиз бесконечности• 07 января в 19:26
Ответ дляКлевотница
Так. До війни
Клевотница• 07 января в 22:25
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так. До війни
Ну ви пробачте. Ви порівнюєте не порівнюване. Абсолютно. В 23 році я побила рекорд добирання на роботу з лівого на правий. 4.5 години. Півтори години з цього пішки. Коли через день сидиш в метро на Арсенальній годинами, або ідеш пішки просто нереальні відстані, то відчуйте різницю. До війни шмиг і проблем немає. Зараз весь лівий берег в тотальній сраці під час тривоги, дякувати Богу, що вони не тривають зараз по 2-3 години.
Эскиз бесконечности• 07 января в 22:27
Ответ дляКлевотница
Да, ви праві. Я змінила роботу до війни, мої спогади щодо цього давні та неактуальні конкретно зараз.
Клевотница• 07 января в 22:32
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вибачте за жорсткість, але реально це ...опа станом на зараз. Про попередні роки взагалі мовчу. Тривоги з 6 ранку, по 2-3 години, додому теж саме. Я жила в метро, і на вулиці. Зараз є можливість працювати кілька днів віддалено, і це рай. Плюс їжджу в село і їду зразу на роботу, бо звідси доберусь а з Лб ні в разі тривоги.