Кашка-маняшка• 06 января в 18:41

Перетин кордону з Румунією

Всім привіт! Цікавить питання - зараз знаходжусь в Румунії з дитиною 11 років (захисту не маю), потрібно поїхати в Україну на декілька днів але без дитини ( є тут з ким залишити) Чи будуть питання на кордоні, чи можу я сама перетинати кордон? Маю договір оренди житла в якому дитина теж прописана. Всім дякую за відповідь!
Ухахайкина• 06 января в 18:43
Какие могут быть к вам вопросы? Откуда вообще пограничником ведомо есть у вас ребенок или нет, езжайте спокойно
автор Кашка-маняшка • 06 января в 18:44
Ответ дляУхахайкина
Може в базі є інформація, що заїхала з дитиною, а виїхала без...
Ухахайкина• 06 января в 18:45
Ответ дляКашка-маняшка
нет этой информации в базе
автор Кашка-маняшка • 06 января в 18:45
Ответ дляУхахайкина
нет этой информации в базе
Ок! Дякую!!!
Тут как тут• 06 января в 23:17
Паспорт главное для пограничников. А когда будете возвращаться в Румынию, пограничники могут спросить страховку у вас. И договор аренды возьмите на всякий случай, румынская сторона может спросить если нет защиты.