Сама собі лікар• Изменено 30 ноября 2024
Может ли мальчик, 16 лет, сам приехать из Украины в Польшу на неделю?
В декабре.
17 лет исполняется в следующем году. Приписного, соответственно, нет, так как ещё нет обязательного срока для этого.
К сожалению, переезжать на длительный период из Украины к родственникам не хочет.
Но согласился приехать в гости.
Пропустят ли на границе без проблем?
Но согласился приехать в гости.
Пропустят ли на границе без проблем?
Сокодавка ще та• 30 ноября 2024
А чому немає приписного? краще зробіть. без нього навряд чи пропустят
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А навіщо у 16 років прописне?
Йому 17 років виповнюється у 2025.
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Просто не хочеться у цьому напрямку робити те, що не обов´язково.
Іти у воєнкомат і тд.
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Поляки без супроводу дорослого не впустять неповнолітнього.
Ви впевнені?
Раніше, ніби, пропускали.
kissulichka• 30 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
В 16/17 лет спокойно выезжала/въезжала без сопровождения
Бринзолетта• 30 ноября 2024
ніякі приписні для перетинання кордону не потрібні
досить вже мусолити цю тему
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Це було недавно?
Бо запитала знайому, то каже, що є випадки, коли неповнолітнього не пропускає Польща без супроводу дорослого.
Помеха справа• 30 ноября 2024
Никак приписные погранцы не спрашивают. Несовершеннолетний ребенок это и все. Паспорт и свидетельство о рождении.
Украинцы выпустят без проблем, поляки впустят по настроению. По законам Польши впускать не должны без сопровождающего. По факту это плавающее требование, то отпускают, то прикручивают гайки. Как повезет.
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Ясно...
kissulichka• 30 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Це було недавно?
Года 2, 1-5 назад. Меня спрашивали иногда тип сама ли я еду, но обычно на этом всё и заканчивалось. Мб соль в том, что у меня статус С швейцарский
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляkissulichka
Ясно, дякую. Тоді ще дуже лояльно поляки ставилися до українців. Ну і статус.
Петриківна• 30 ноября 2024
Может. Сын 16 лет, ездил в октябре сам. Никакого приписного не нужно, его никто не спрашивает. Главное, чтоб загранник был в порядке.
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Пропустили через кордон з Польщею без проблем?
Він уже їздив за кордон до того?
Бринзолетта• 30 ноября 2024
До повномасштабної підлітки спокійно їздили з 16 років як туристи. Тепер з урахуванням того, що громадяни України у більшості отримують тимчасовий захист, країни прибуття вимагають опікуна для неповнолітніх. У вашому випадку, авторко, не буде ніяких питань, якщо хтось з родичів, до яких їде ваш хлопець, зустріне його на польському кордоні.
Штора с кисточкой• 30 ноября 2024
Делают в год , когда исполняется 17, спокойно можно ехать. Тем более пишут, то не спрашивают
Карапулька• 30 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Він уже їздив за кордон до того?
яким транспортом планує їхати?
Наші випустят без проблем, а поляки можуть не впустити.
Якщо автобусом або бусом їхати буде, то домовтесь з водієм, що він хлопця сопроводжує, так часто роблять. Він зовсім сам планує їхати?
Сама собі лікар
• 30 ноября 2024
Ответ дляКарапулька
яким транспортом планує їхати?
Це треба довіреність на водія?
Чи вистачить довіреності від одного з батьків?
Петриківна• 30 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Він уже їздив за кордон до того?
Да, пропустили без проблем. Ездил и до этого сам и со мной. До 16 лет, ездили вместе, после сам ездил несколько раз. Ездил автобусом
Карапулька• 30 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Це треба довіреність на водія?
Нічого не треба, при проходження польського кордону, водій разом з ним буде поряд і підтвердить польським прикордонникам що вони разом їдуть.