Сірничок• 06 января в 18:59

Дівчата, я не знаю що мені робити(

Маю близьку подругу, останній рік вона жила з хорошим хлопцем, працювала, через це ми з нею рідше бачились, але періодично зустрічались/переписувалися. Нещодавно вони розійшлись з ним, вона зібрала речі, і шукає собі квартиру, попросилась до мене на пару днів пожити(я живу з мамою) доки не знайде житло, в цьому плані моя мама трішки сувора вона не любить, коли вдома хтось чужий, тимпаче з подругою вони не знайомі, через це я і раніше рідко кого запрошувала додому, бо потім була неприємна розмова....То подруга попросилась, а я і погодилась, тепер не знаю як про це сказати мамі, з мамою теж сваритись не хочу, і не хочу подругу образити. Вона попросила мене позичити їй декілька тисяч на пару днів ще, позичила, знаю що в неї на душі зараз.😰
Ніколи не збрешу• 06 января в 19:00
молодчинка дівчинка, не автор...
Попихтю та й годі• 06 января в 19:00
Автор, ну куда вы подругу тащите, если мама в ее квартире против...Имеет право...
мимАпроходила• 06 января в 19:00
Я б сказала, що у вас змінилися плани, оскільки мама проти. Спільне проживання вимагає узгодження таких питань
Ируся-пуся• 06 января в 19:01
Автор, треба було одразу і маму запитувати, а так ви покажите, що її думка вас не хвилює
Злюка-закусюка• 06 января в 19:01
Авторе, саме тому вам треба дорослішати. Велетенська дівчинка- Манюня, яка всім хоче догодити і не може прийняти жодного самостійного рішення. Біда...
автор Сірничок • 06 января в 19:01
Ответ дляПопихтю та й годі
Я теж така людина як і мама, не люблю коли хтось приходить, і сама в гості не люблю ходити. Але на емоціях погодилась, і тепер не знаю що робити. Як сказати це все
автор Сірничок • 06 января в 19:02
Ответ дляИруся-пуся
Мама не знає ще про це, та і поки не хочу їй казати
Пупуговка• 06 января в 19:02
Або твердо кажіть ні, або ви нехороша людина. Бо на вас розраховують.
Не любовница• 06 января в 19:02
Ответ дляСірничок
На каких эмоциях? Вы же взрослый человек, и сейчас сама рассказываете, что знаете, что мама против такого. Подруге нужно было сразу сказать: я спрошу у мамы. Это нормально.
автор Сірничок • 06 января в 19:03
Ответ дляЗлюка-закусюка
Якби я жила сама, то я б прийняла її на пару днів, а коли я не сама то важко приймати такі рішення
Бабка-байкерша• 06 января в 19:03
ваша подруга уже одолжила у вас на съем жилья
надеюсь вам всем не по 18, вы не студентки, имеете работу и ежемесячную зп
Не любовница• 06 января в 19:03
Ответ дляСірничок
Папа дней обычно в таких случаях затягивается на пару месяцев
ДваДваВісім• 06 января в 19:03
Ответ дляСірничок
Просто сказать. Ртом. Никто не любит посторонних. Но на то и подруги, чтобы помочь. Пару дней, это не месяц. Поживете в одной комнате, может она сама каждую секунду будет мечтать свалить
Дадосвидания• 06 января в 19:04
Коли має приїхати подружка? Може до цього часу краще допоможете їй кварииру знайти?
автор Сірничок • 06 января в 19:04
Ответ дляБабка-байкерша
В мене є робота, в неї буде. Вона останні місяці не працювала, в неї хлопець достатньо забезпечений був, все їй купував, утримував, вони жили в його квартирі
Пупуговка• 06 января в 19:04
Ответ длямимАпроходила
Це найгірше що можна зробити, бо людина розраховувала і не шукала варіанти, треба відповідати за свої дії та слова. Хай так скаже, але буде готова назавжди втратити подругу, бо так не роблять.
Попихтю та й годі• 06 января в 19:04
Ответ дляСірничок
Скажите прямо и быстро-Маша, мама против, она не любит чужих людей в квартире, а квартира ее, так что прости, но тут без вариантов.
автор Сірничок • 06 января в 19:05
Ответ дляДадосвидания
Каже, що через тиждень. Зараз вона до своїх рідних поїхала, але хоче в місто повернутись
Не любовница• 06 января в 19:05
Ответ дляСірничок
Что-то уже попахивает эта история…. 🧌
Пупуговка• 06 января в 19:06
Ответ дляСірничок
Якби у вашої подруги було житло, вона б до вас не просилась. Дитячий садок
автор Сірничок • 06 января в 19:06
Ответ дляНе любовница
Что-то уже попахивает эта история…. 🧌
А що в цьому такого, зараз багато кого утримують хлопці/чоловіки. Дарують подарунки, купують речі..
Бабка-байкерша• 06 января в 19:06
Ответ дляСірничок
Авторе, то для вас посміятись) гарні хлопці з Крінжополя з вашою темою) всім рекомендую)
https://youtube.com/shorts/pb5X2ic1i6o?si=JckroXgC...
автор Сірничок • 06 января в 19:08
Ответ дляПупуговка
Тут в місті в неї немає житла, вона зараз вдома у батьків.
Дадосвидания• 06 января в 19:08
Ответ дляСірничок
Тобто вона і не збирається нічого шукати, а просто хоче пожити в Вас у місті дарма і довго, а ще не працювати.
Я би вибачилась і сказала, що мама проти, можете їй допомогти знайти кімнату.
пьЯНА• 06 января в 19:08
Ответ дляСірничок
А Вы здесь причём с мамой ?
Пушка заряджена• 06 января в 19:08
Ответ дляСірничок
Язиком. Скажіть як є, що не врахували думку мами, а мама проти.
У моєї подруги були колись такі ж проблеми,я прихистила також на пару тижнів,а виявилося на пів року. Моє особисте життя її мало хвилювало. Коли я натякнула,що їй пора шукати житло і жити самостійно, вона страшенно образилась. З´їхала. Може розказати,як часто ми тепер з нею бачимось.
Так що ваші страждання нічого не варті. Ви в будь якому разі будете винні. Така людська натура.
Пупуговка• 06 января в 19:08
Ответ дляСірничок
Я про ваше якби. Якби якби. Ви теж живете не сама, то до чого - якби жила сама..
Кудлата хмаринка• 06 января в 19:09
Ответ дляСірничок
Як казати? Ротом і негайно! Людина ж розраховує, вона б уже якісь варіанти знайшла, якби ви зразу відмовили.
автор Сірничок • 06 января в 19:09
Ответ дляпьЯНА
А Вы здесь причём с мамой ?
Я подруга їй...не знаю хороша чи ні правда
Попихтю та й годі• 06 января в 19:09
Ответ дляПупуговка
Поддерживаю.
Автор, если вы не откажите и очень быстро, то вы подставите и подругу, которая не успеет найти другой вариант, потому что вы время тянете, и маму свою. Вы хотите быть добренькой за чужой счет, а это непорядочно.