СкокоМнеДадите• 07 января 2025

Хургада - який термінал прильоту?

Доброго дня. Можливо хтось знає, в який термінал аеропорту Хургади (1 чи 2 ) прилітають рейси із Будапешту?
Наперед дякую за відповідь
автор СкокоМнеДадите • 07 января 2025
А що смішного в моєму питанні ?
Сметчица• 07 января 2025
Смеются те , кто был в Хургаде)
автор СкокоМнеДадите • 07 января 2025
Можливо там лише один термінал прильоту ?
Вишня на торті• 07 января 2025
То є велика таємниця)
автор СкокоМнеДадите • 07 января 2025
Буду вдячна, якщо хтось конкретно напише. Летять родичі пенсіонери. Переживають. Хотіли Їм замовити таксі через інтернет. Там запитали про термінал.
автор СкокоМнеДадите • 07 января 2025
В квитках у них не вказаний номер терміналу
Вишня на торті• 07 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Криве таксі якесь. У них є номер рейсу, який може затриматися, прибути в інший термінал і т.д. Це їхня задача його відстежити
автор СкокоМнеДадите • 07 января 2025
Ответ дляВишня на торті
Я так само сказала) Що вони на місці мають краще знати.
Але родичі все ж попросили уточнити, бо вперше летять самі.
Турагенція Tourdream• 07 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Більшість міжнародних рейсів до Хургади прилітають у новий термінал Т1.
Якою авіакомпанією летять? Якщо Візейр, то скоріш за все буде 1-й термінал.
А таксисти дійсно не завжди самі знають, який термінал, особливо на виліт.
Тому краще мати зв´язок по прильоту та контакти водія, щоб можна було зв´язатися у випадку чого.
автор СкокоМнеДадите • 07 января 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дуже дякую вам за змістовну відповідь.
Так, летять Wizzair