Полуничка• 07 января в 13:57

Магнітні бурі?

Комусь сьогодні погано? Не чули, чи бурі є? Встати з ліжка не можу. Слабкість до тошноти, апетиту немає. Тиск в нормі
МельничукОля• 07 января в 14:03
Так, 5 балів. З 5- 9 січня.
Малявка ще та• 07 января в 14:04
А я думаю, чого мені сьогодні так погано, вже зранку таблеток напилася від тиску і голови.
ПрипоРошенная• 07 января в 14:05
Не знаю, бо набирати про бурі лінь😉. Не дуже погано, але якась підторможеність. Просто б сиділа і втикала. На термометрі майже +14 після вітру і снігу. А завтра вже знову чи сніг, чи дощ і мінуси .
Прибираю щодня• 07 января в 14:23
сьогодні слабка. але буває поганий стан після чи до бурі а під час прогнозованої бурі ок
Прибираю щодня• 07 января в 14:24
Ответ дляПрипоРошенная
ще зміна погоди ковбасить. в мене кожен день то буря то зміна погоди. ходжу як пʼяна. допомагає трохи вина випити і тоді стан нормалізується)
ПрипоРошенная• 07 января в 14:36
Ответ дляПрибираю щодня
Те ж саме з погодою. Ще й вологість майже завжди 70- 90, прогноз якості повітря від помірної до червоної поганої , і пишуть , що метеозалежним це погано.
Вино я не п´ю , як ліки 😄🍷(щось швидко вставляє))). Гідазепам допомагає . Але то вже, коли треба йти , а я ніяке.
Всех в сад• 07 января в 15:41
Мне так паршиво от месиков, что буря нервно курит