Сумчатая кошка• 07 января в 20:36

Глемонт

Виписали дитині на рік.
Тепер питання - має приймати до квітня, але на прийомі буду в березні. Але цікавить питання вже - той глемонт відміняють поступово чи відразу і все.
Коли повторюють прийом і все таке.
Розкажіть все що пов´язане з його прийомом.
Скромняшка• 07 января в 20:54
Мой ребенок принимал один раз курсом и все. Закончил курс и все. Больше не повторяли.
Единая страна!• 07 января в 20:56
Это монтелукаст моя принимает сингуляр по пол года уже 7 лет, за один раз не поможет он накопительного характера
автор Сумчатая кошка • 07 января в 21:11
Ответ дляЕдиная страна!
Тобто півроку п´єте, а скільки перерва?
Моїй дитині на рік призначили