Щедрик• 08 января в 09:23
М.Іподром - обидва виходи працюють?
Підкажіть, будь ласка. Не можу зорієнтуватись, з якого боку під´їхати....
Коварная Зая• 08 января в 09:33
если я верно помню, то один выход у автостанции - он работает, а второй - на стороне Ипподрома, и он тоже работает.
Щедрик
• 08 января в 09:36
Ответ дляКоварная Зая
Дякую, значить біля а/станції працює. Бо раніше тільки інший працював...
Водійка хімарса• 08 января в 09:41
Ответ дляЛанита
Ні, той, що біля автостанції якраз зараз не працює. Працює з іншого боку. Той, що ближче до Льодового стадіону.
Щедрик
• 08 января в 09:46
Ответ дляЛанита
Дякую
Б´ю байдики• 08 января в 10:38
Ответ дляЩедрик
Дякую
Працює тільки один вихід, якщо іхати в сторону Теремків, то той, що по ходу поїзда,