Люблю_смаколики• 08 января в 11:55

Ура! В этом году 8 марта в субботу

Бабка-ежика• 08 января в 13:33
Ответ дляДаЗдраПерма
А мені подобалось 8 березня в будні на роботі.
Вгадайте що ми там робили
Вот скажите, это прям другая атмосфера была 😁 При чем тут муж поздравит и тюльпанчики… тут же еще и с девочками отметить 😂
Бабка-ежика• 08 января в 13:34
Ответ дляЩастя-здоровля
Так, хоч не буде на роботі того дебільного вітання
Жалко вас стало
Бабка-ежика• 08 января в 13:36
Ответ дляДаЗдраПерма
Я, доречі, сильна і незалежна онучка Клари Цеткін, зазвичай після першого бокалу встаю за трибуну і розказую чоловікам в колективі що ми ’ не украшеніє стола’ що ми ’ не слабка стать’ , що якщо потрібно, то ми і ’ валить ’ можемо
И ник вам в тему 🫡
Соня-сонятко• 08 января в 13:41
Ответ дляЗолота орда
еще к Пасхе обычно срачи
Про маргарин?)))
sim_sims• 08 января в 14:04
Ответ дляЖенщинас
Не можна шити, прати, прибирати. Бо Клара цеткін покарає
Та да, на заміну москвопатріархальним тролям підтяглися клари і рози) Мабуть, 8 березня раніше Пасхи) то ж тримають руку на пульсі.
Але забули про 14 лютого.
Пліткарка• 08 января в 14:07
Ответ дляЛюблю_смаколики
А вы нет? Первый раз так х вижу
ой, вы, наверное, еще очень молода. Шизонутых хватает
Пліткарка• 08 января в 14:08
Ответ дляЛюблю_смаколики
Пришлось бы работать в праздник
у вас руководство не дает выходные в праздники?
Пліткарка• 08 января в 14:12
Ответ дляСиреневая цапля
Вас цікавить як я живу? Житло втратили, переїхали в Київ, знімаємо квартиру, чоловіка мобілізували в 2023. Працюю по спеціальності, дитина ходить до школи. І ось...яка радість... 8 березні в суботу!!!
і вас бісять всі, хто продовжує жити і святкує дні народження, 8 березня та річницю весілля?
Госпожа Белладонна• 08 января в 14:12
Ответ дляНата1975
А що це означає?
Ви святкуєте 8 березня?
нет блин, день рождения Леси Українки.
(ничего не имею против нее, но праздновать предпочту 8 марта. А не нововыдуманный ’министерством досуга и веселья’ праздник без причины)
Пліткарка• 08 января в 14:14
Ответ дляГоспожа Белладонна
Праздничный тролль снова в деле .
Учитывая что у нас третий год никаких выходных на праздничные дни нет, бригада манек создает темы-срачи, главным лейтмотивом которых является ’нам эти ваши праздники н...уй не нужны. долой выходные - пережитки совка’
ну если у вас на работе не дают выходные на праздники - то не все работают в рабстве. Как отдыхали на рождество, новый год, 8 марта, день незалежності - так и отдыхаем.
Медсестричка• 08 января в 14:29
Ответ дляЖенщинас
А в інші 364 дні в метро чоловіки сидять, уткнувши носи в телефони, і роблять вигляд, що вони нікого не бачать.
ну от , а так хоча б один день)
Медсестричка• 08 января в 14:33
Ответ дляНата1975
А що це означає?
Ви святкуєте 8 березня?
мабуть ви в бункері просиділи останнє десятиріччя)))
Медсестричка• 08 января в 14:34
Ответ дляГоспожа Белладонна
нет блин, день рождения Леси Українки.
мне интересно как они будут праздновать....давайте випьем за Лесю
автор Люблю_смаколики • 08 января в 15:57
Ответ дляПліткарка
Нет
Ната1975• 08 января в 16:56
Ответ дляМедсестричка
Останні 3 роки для мене цього свята немає
У вас по іншому не в бункері?
Золота орда• 08 января в 17:40
Ответ дляСоня-сонятко
Про маргарин?)))
А чё про маргарин?
Про кумовей и куличики
Золота орда• 08 января в 17:47
Ответ дляНата1975
У вас по іншому не в бункері?
Если что 8 марта не Путин придумал
Соня-сонятко• 08 января в 17:53
Ответ дляЗолота орда
А чё про маргарин?
Про кумовей и куличики
А, да, кулииииииичикииии🤮
А что про кумовей? Тоже подарки дарят/не дарят?
Про маргарин - это рецептурные бои))
Ната1975• 08 января в 18:49
Ответ дляЗолота орда
Если что 8 марта не Путин придумал
Тільки чомусь його мразоти 8 березня 2022 року окупували селище під Києвом,де ми знаходились з дитиною на дачі у моїх батьків.Так пафосно з квітами зайшли в українське село на своїх коритах.
Медсестричка• 08 января в 20:19
Ответ дляНата1975
У вас по іншому не в бункері?
в Європі, відмічається
Ната1975• 08 января в 21:59
Ответ дляМедсестричка
в Європі, відмічається
То в Європі і війни немає....ждуть ждуни поки прилетить
Сиреневая цапля• 09 января в 09:25
Ответ дляПліткарка
Свої хворі бачення залиште при собі. Чи вас бісять такі як я? Вас бісять ті жінки, які кожну хвилину нестерпно хвилюються за свого батька, чоловіка чи сина? Може ви хочете самі відчути ту біль? Всі ми під Богом і ніхто не знає що з ним станеться наступної миті. Так що прошу не тикати мене носом в мою біль. Бо можу щось побажати... а я не хочу...
Золота орда• 09 января в 21:31
Ответ дляСоня-сонятко
А, да, кулииииииичикииии🤮
Про маргарин - это рецептурные бои))
никогда про маргарин не встречала)