Organic• 08 января 2025
Гостьовий шлюб
А розкажіть, будь ласка, про свій досвід гостьвого шлюбу
Засомневаю• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так я питаю, чим це відрізняється від відносин без зобовʼязань?
Якщо кожен сам по собі? І наскільки такий шлюб є безпечним для жінки,
бюджет , общие планы и дети , идеально
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Гостьовий брак це просто відносини між двома людьми без всілякої юридичної куєти.Розвести лоха в такому браці не вийде.
шлюб це те, що реєструють в РАЦСі
*відсутність розуму у чоловіка то біда*
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
зі свідоцтвом про шлюб
з презумпцією батьківства та спільного майна
Це все не важливо, бо ми знаємо, як важко дається жінкам цей поділ, що часто залишаються без нічого,
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
фото
Поняв,значіть можливо я помилився.Будь які офіційні оформлення таких афер мені не до вподоби.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
бюджет , общие планы и дети , идеально
А діти з ким живуть?
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
а що важливо
Шаманю второпях• 08 января 2025
Мені здається - це прекрасний варіант для пар, які не планують дітей, або вже мають відносно дорослих дітей. У кожного своя територія, жінці не потрібно на всіх готувати, прати та прибирати. Кожен веде свій побут, як йому зручно. А зустрічі - лише для приємностей, без отієї битовухи
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В гостевом БРАКЕ! у женщины юридические права, такие же как и в браке с совместным проживанием... что ж тут не понятно?)
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
а що важливо
На чому базується такий шлюб? На довірі?
І як довго 😂😂😂
Засомневаю• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А діти з ким живуть?
и у него и у меня 50 на 50
Все буде Україна• 08 января 2025
Ответ дляБаба на горошині
Единственное существо, которому я позволяю шляться где попало, а ко мне приходить поесть и поспать когда захочет, это мой кот. Мужчине такие вольности не позволительны.
Ну так вы ходите, зачем сразу вот так обрисовывать картину, можно ж и наоборот)
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Я теж так вважаю
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
І?
Бандитка Сью• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ми точно говоримо про гостьовий шлюб?
Так, гостьовий шлюб, це він і є. Єдине, чим відрізняється від звичайного, це те, що подружжя постійно разом не проживає. Права й обов´язки ті ж самі.
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
100%
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
я жила тиждень у француженки, то в неї як раз такий шлюб. вона любила міське життя, а її чоловік - сільске. то він приїздив до неї в місто по середах, і вона готувала обід, вечерю на двох, а на вікенд вона їхала до нього в заміський будинок. але вони вже пенсіонери, діти дорослі, онуків п´ятеро.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
и у него и у меня 50 на 50
Тобто живуть не в родині? Без моделі сімʼї?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляМааарковная
шлюб це те, що реєструють в РАЦСі
*відсутність розуму у чоловіка то біда*
Ця афера мені не подобається.
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І як довго 😂😂😂
ви про що взагалі
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І як довго 😂😂😂
А на чем у вас базируется брак с совместным проживанием? На контроле, во сколько пришел, где был, кто позвонил?
Бред
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Бред
Чому на контролі?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Брак це всерівно що з наперсточником або шуллером грати в напестки або в карти, вважаючи що ти можеш отримати джек пот.
Бандитка Сью• 08 января 2025
Для людей 45+ гостьовий шлюб це найкраща форма сімейних відносин. Коли спільні діти не плануються і кожен звик жити у себе вдома.
Засомневаю• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
почему без ) я приезжаю к мужу, родина..потом дети со мной.
Так удобно всем.
Есть пару дней без детей и мужа
Так удобно всем.
Есть пару дней без детей и мужа
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ця афера мені не подобається.
ваші вподобання ніяк не впливають на реальний стан речей. шлюб це зареєстрований державою союз чоловіка і жінки. гостьовий чи дистантний, чи ще якийсь - не важливо.
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому на контролі?
Ну так а на чем ?
Если вас так удивляет доверие
Засомневаю• 08 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
для 33-летних с хорошей реализацией -идеально.
24 н 7 на 365 много быть вместе
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
Так удобно всем.
Есть пару дней без детей и мужа
Так удобно всем.
Есть пару дней без детей и мужа
:)
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Та вам же никто ничего не предлагает и не уговаривает. Мы уже трижды поняли что вы свободный орел . Или невостребованный