Organic• 08 января 2025

Гостьовий шлюб

А розкажіть, будь ласка, про свій досвід гостьвого шлюбу
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В сімейному кодексі детально описано
Я спросила у конкретного человека, что в её понимании брак.
Ліньки гуглить• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
2 тижні в рік, то не шлюб, то зустріч
Гостевой брак это регулярные встречи между супругами, обычно они и проживают рядом. Встретились вечером после работы, поужинали и по домам. На выходные поехали куда то вместе, вернулись и по своим домам.
У каждого свое жилье, свой мирок и совместные дома встречи онли секс с супругом.
Нет обязательной готовки ужинов, стирки , уборки, нет ссор из за незакрытого тюбика пасты, никто не ворчит что поздно вечером пришла подруга посидеть с бутылкой вина.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
и у него и у меня 50 на 50
Тобто діти з народження на штучному і чоловік без проблем бере дітей віком 1 місяць на 2 тижні?
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
це ваші проблеми) до чого тут шлюб ми не знаєм бо тема не про ваші зустрічі а про гостьовий шлюб
ось про Гостьові Відносини
sim_sims• 08 января 2025
Ответ дляБаба на горошині
Единственное существо, которому я позволяю шляться где попало, а ко мне приходить поесть и поспать когда захочет, это мой кот. Мужчине такие вольности не позволительны.
Не, кошке тоже не могла такого позволить), правда, ее уже нет.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
няня нЭ? нельзя?
Модна
Тоді так само можна для себе народжувати.
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, я це розумію. Я не розумію кому це вигідно :()
Потому что ты имеешь все юридические права, но при этом имеешь некую свободу в своих действиях, без оглядки на мужа - как описали выше - погу лежать и есть апельсины) а не думать что приготовить
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Особливо коли вона народжує, а він звалює до себе, бо хоче спокою...
Ну говорять, що 50/50 😂😂😂
2 тижні мама годує грудьми, інші два тижня - тато 😂😂😂
ГонУрова дівка• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
няня нЭ? нельзя?
Можна, звичайно. Але для чого тоді заміж виходити? Дитина в такому шлюбі цілком на дружині, правильно?
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
А який сенс такого життя, якщо люди втомлюються один від одного?
А якщо хтось хворіє наприклад? То теж, це його особиста проблема?
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мне подходят такие отношения потому что - детей мы не планируем, у нас у каждого сложившийся уклад жизни, мы не устали друг от друга, а просто уважаем образ жизни каждого.
Когда кто-то из нас болеет, то второй рядом, по необходимости.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Якщо ти живеш з дівчиною і ви кожен день бачите одне одного то рано чи пізно ви одне одному дуже сильно надоїсте.Просто може вироботатись привичка,коли ви вже одне до одного привикли і просто вже живете размом так як колись люди жили.Але буває що жінка поїдом зїдає чоловіка,це теж не гарно виходить.
Мааарковная• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
та просто живуть люди так, як їх влаштовує обох
без пошуку того, кому вигідно
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ви золота жінка.
буреЛОМКА• 08 января 2025
У вас не получается загнать его в нормальный?
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ну якщо без дітей і їх не має в планах, то це звісно дуже зручно :))
ГонУрова дівка• 08 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
Для людей 45+ гостьовий шлюб це найкраща форма сімейних відносин. Коли спільні діти не плануються і кожен звик жити у себе вдома.
Погоджуюсь на 100%. Не розумію тільки, для чого узаконювати такі стосунки. Сексом можна займатись і без штампа в паспорті.
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ви золота жінка.
Десь так))
Я опытная)
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дети у нас у каждого свои) и уже не маленькие
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Чого ви серйозно на рівні двох українських злидарів, гостьовий шлюб це також коли в них три квартири і одна вілла, то чоловік по роботі може жити в Нью-Йорку, жінка в Лос-Анджелесі, а зустрічатися або один в одного або на віллі в Маямі) а дитині може бути 19-15 років, гостьовий шлюб може бути не щ самого початку шлюбних відносин
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Десь так))
Я опытная)
Давай попробуєм,якщо настоюєш.
сладкий_ноябрь• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ідеально
Губки-уточкой• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Давай попробуєм,якщо настоюєш.
Я занята... самым лучшим мужчиной в моей жизни... так что, сорри, вынуждена отказать))
ГонУрова дівка• 08 января 2025
Ответ дляЗасомневаю
кстати в связи с войной ..гостевой для многих очень жив.
моя подруга с мужем 2 недели в году
Перепрошую, але це не свідомий вибір обох. Це вимушена ситуація.
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
гостьовим шлюбом можна почати жити і через 5 років сумісного проживання, хто забороняє? Купили дві квартири і роз´їхали, продовжуючи жити в мирі і злагоді
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Це не правда, бо самий найкращий чоловік на Землі, це я.Я беріг себе для тебе.
Слухи-руки не распускаю• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
https://youtu.be/DE29hSxzpDs ось про Гостьові Відносини
Ви російську мову розумієте? Гостевые отношения це гостьові відносини. Шлюб це брак по-російські. Вибачте, ви зовсім тупий? Чи випили? Без образ...
ГонУрова дівка• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви то так смачно описали, що я сама захотіла))). Особливо мені сподобалось про Маямі)
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так,ні я не вибачаю вам ваші хамські коментарі і не дозволю вам зі мною спілкуватися в подібному тоні.Ви хочете перевірити чи я пишу вам правду що до цього, чи просто підете де ін де?
Пік Антна• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ця афера мені не подобається.
Так тема про гостьовий шлюб, а не про уподобання муде.