Отчебучкина• 08 января 2025

Шукаю підробіток

Маю основну офіційну роботу, але грошей не вистачає...
Шукаю варіанти прибирання, приготування, прасування, посидіти з малечею (моїй дитині вже 16, похреснику 3 рочки).
Територіально Лівий берег.
Адекватна, весела, без особистих/психологічних проблем
Можете щось порадити?
Паспортний стіл• 08 января 2025
Ищу домработницу, но с проживанием. Одна девочка у меня есть, но ей нужна смена. График 14/14.
СкокоМнеДадите• 08 января 2025
Раджу групу на фейсбук «шукаю няню, помічницю». Там розміщують оголошення як роботодавці, так і няні, домробітниці
Бажаю вам успіхів
Мира всем• 08 января 2025
Ой, автор,даже не знаю.... Работаю до 13, педагогом,хотела подработать- на сайте Няни Киева - 15 человек на одну вакансію родителей, люди за 100 грн час готовьі работать. Вобщем, взяла еще поставки (((
автор Отчебучкина • 08 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую, але я на офіційній роботі з 9 до 18 (пн-пт)
автор Отчебучкина • 08 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Бажаю вам успіхів
Дякую, подивлюсь
автор Отчебучкина • 08 января 2025
Ответ дляМира всем
Так, зараз проблема(