Умничка-помощничка• 08 января в 20:45
Порушення гормонів при СПКЯ, які у вас були?
Я сдала гармони…а там взагалі все не туди, як в мене пісюн не виріс я не знаю…
Це я одна така поломана, чи це нормально при спкя?
Які гармони були не в нормі?
В мене:
Які гармони були не в нормі?
В мене:
Сусідка знизу• 08 января в 20:52
Тестостерон був підвищений і все, пила ОК і бади, вони трохи змінили зовнішність і цикл став як годинник (це коли ок вже не приймала),народила тільки в 37, хоча і планувати почали пізно,в 35.
Люблю джаз• 08 января в 20:56
Ответ дляСусідка знизу
Що ви маєте на увазі під «трохи змінили зовнішність «?
Умничка-помощничка
• 08 января в 20:59
Ответ дляСвідок Перемоги
А как у вас автор с оволосением? Мускулинностью?
Ваще не все ок, ну может усишки слееегка, а так руки ваще нет, ляшки нет)
И очень женственная фигура у меня))
Коварная Зая• 08 января в 21:05
У меня подозрения на СПКЯ, тестостерон повышен, остальное в норме.
Сусідка знизу• 08 января в 21:10
Ответ дляЛюблю джаз
Волосся на тілі, сильна асиметрія грудей, волосся на голові,шкіра,це все змінилося в кращу сторону,правда,ще +5 кг,але вони якось рівномірно сіли і груди збільшили.
Люблю джаз• 08 января в 21:15
Ответ дляСусідка знизу
Так і слава богу, що на кращу! А то ви написали так, я вже уявила собі) Рада, що у вас все добре 🙂
Сусідка знизу• 08 января в 21:18
Ответ дляЛюблю джаз
Ну,жінки з високим тестостероном і спкя часто виглядають не дуже,я думала всі це знають,хто має таку проблему)
Умничка-помощничка
• 08 января в 21:25
Ответ дляСусідка знизу
А я виглядаю добре) ну мені принаймні так здається))) в мене поки гарна шкіра і волосся))) але гормони як бачите ваще не дуже
Сусідка знизу• 08 января в 21:58
Ответ дляУмничка-помощничка
У мене це було з підліткового віку і до 30.
Люблю джаз• 09 января в 06:16
Ответ дляСусідка знизу
В мене лишня вага і волосся по чоловічому типу, яке прибрала/прибираю лазером і виглядаю добре. Мені 40років вже😛
Лгин• 09 января в 08:27
Ответ дляСусідка знизу
Ну не скажіть. В мене окрім волосся більш нічого немає. З ним борюсся вже життя, лазер, воск, бритва і тд.., оце задовбало. Зараз 48 років, народила 3-х дітей. Це при тому, що все життя мені розказували, що я безплідна. Так що кому як.
Умничка-помощничка
• 10 января в 14:16
Ответ дляЛгин
А у вас були складнощі із тим щоб завагітнити?
З бісиками• 09 февраля в 10:27
Ответ дляСусідка знизу
Я маю спкя все життя в початку мц, але із проблемам було лише акне до 20 років сильне
Ні зайвої ваги, ні волосся на тілі