Козяка-маляка• 08 января 2025
Дівчатка, як мені ця сукня ? Як бабка ?
Чи нормально
Чи не нормально?
ЛеньГуглить_правда• 08 января 2025
Мені не подобається. Викинула в ящик для тих, хто потребує дуже схоже , купувала в Мохіто кілька років тому. Не актуально вже для мене ...
Дружная семейка• 08 января 2025
погана сукня (не хочу вас образити)...
довжину таку не носять
рукав фонарик руку укорочує
принт рябий
довжину таку не носять
рукав фонарик руку укорочує
принт рябий
Синди Кроуфорд• 08 января 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Просто воно на розмір більше від того, що я ношу
можливо на розмір менше, то краще сяде.
взагалі такий виріз гарно виглядає на фігурі, якщо тонка талія ширші плечі і трохи відкриті груди. Розмір А і В просто в тих складках губиться
Синди Кроуфорд• 08 января 2025
а про низ фукають - бо невдалий ракурс, та щей ви сукню на штани(джинси здається) одягли
Жена брата Админа• 08 января 2025
А мені подобається, симпатичне, освіжає
Кеди взути, джинси зняти) і може бути дуже навіть непогано
ЭмчЭндЭм• 08 января 2025
Ответ дляRiesling
Не вистачає коромисла для повного образу.
Все чекала, коли ж хтось напише: ’надо обыграть аксессуарами’. Судячи з усього, аксесуари ви вже придумали
Поросенка• 08 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ой не-не, не-не😁 Цыганский ансамбль напомнило
Цыгане такое не носят,вам лишь бы ляпнуть
Пацан к успеху шел• 08 января 2025
По-моему, такой фасон только на абсолютно плоских девочек садится более-менее. И то, не украшает
ОхиИВздохи• 08 января 2025
девочки вы меня сегодня прямо радуете) никто не написал шо автор не такая, но зато платье кривое-косое-полнит и вообще выбросьте)
у нас прогресс на лицо или луна в деве?)