Водійка хімарса• 08 января 2025
Відключили електроенергію за борги, що робити?
Ситуація така, що я декілька місяців не сплачувала рахунок за електроенергію в квартирі. Сума боргу не велика. Сьогодні відрізали світло. А я саме зараз за кордоном. Борг тільки що сплатила. Що мені робити далі? Дзвоню на гарячу лінію, всі оператори зайняті... Порадьте, будь ласка!
Бегущаяпо• 08 января 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
3 грн?
І де вони взялись?
Там ніхто не жив, показники передавали.
Дай подивлюся• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Брат живе, коли приїжджає у відрядження у місто
А звідки ж тоді взялася така доволі значна сума боргу?
Водійка хімарса
• 08 января 2025
Та вже що казати((( Сама винна. Головне - що далі робити, щоб підключили. Якщо морози прийдуть, в опалення електричне...
Простецкая• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Вам вже писали - заява на підключення. Якщо не можете їм подзвонити, то пишіть на пошту.
Херсон це Україна• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
На сайті вашого обленерго скоріш за все прописано, що робити в таких випадках.
Простецкая• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Попросіть когось із знайомих сходити
Водійка хімарса
• 08 января 2025
Ответ дляДай подивлюся
Вмикалося опалення, коли було холодно. Кондиціонер, пральна машина, мікрохвильовка
Бегущаяпо• 08 января 2025
Ответ дляРокерША
Интересно каким образом? Мне однажды соседка постучала и высказала, что ее отключили, и я оказывается должна была остановить их, ее же дома не было.
Звичайним. Підійшли поцікавитись, що вони там роблять. Зателефонували моїй тітці, дали слухавку, вона про той борг і не знала. Попросила не відключати. Поки вони по селі їздили, вона в місті оплатила, їм це передали. Все ок.
В минулому році багато таких випадків було, як зняли мараторій. Давали добу на оплату. Хто не оплатив, відключали ее і газ ( в кого був довоєнний борг + борг за доставку)
Борщик• 08 января 2025
Ответ для3@йk@
А теперь ещё тысячи 3 за подключение
4200 за підключення
Київська область, ДТЕК
Бегущаяпо• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Якщо ви власник, то, мабуть, треба тільки ваша особиста заява.
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Далі подаєте заявку на підключення, оплачуєте роботу по підключенню, приїдуть та зроблять.
Зараз це все дистанційно роблять наче і відключають і підключають
Водійка хімарса
• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Сподіваюся! Дякую за відповідь
БлинчикБезСметанки• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Сама в шоці. Навіть не думала, що за таку невелику суму можуть відключити. Під час війни...
Войны нет официально, потому все действуют как и раньше, более того, сейчас даже активнее отключают.
БлинчикБезСметанки• 08 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
Пользоваться электрикой наличие войны вам не мешало
Наличие войны мешает денег заработать, что бы оплатить.
Удальонка• 08 января 2025
Ответ дляПростецкая
Для того щоб підключити світло у квартиру непотрібно заходити
Зачем?
Вмію заміряти найкраще• 08 января 2025
Мы не платили полгода долг 6000грн был, хорошо что 24 числа поехали в ясно…сказали нам там, что выключили бы 2.01
Слава Українi• 08 января 2025
Мне как-то до войны еще отключили. Точнее, они отключили автомат и поставили пломбу, чтоб нельзя было включить. Долг я оплатила.
Поехала с квитанцией об уплате и предыдущими квитанциями в РЕС, выдали еще какую-то бумажку и еще куда-то надо было ехать. Я на это забила, пломбу срезала кусачками и включила автомат. Дальше счета приходят как обычно, каких-то штрафов или еще чего нет.
Викасикрет• 08 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Нічого не було(((
Квитанції не приходили?)))))
Там на кожній і написано попередження.
Це ще ви не перевіряли себе по базі судових рішень. Якщо відключення було після видачі судового рішення/наказу, то є ще борг за судові витрати.
І не факт, що можливе судове рішення не потрапило у виконавчу службу, яке не в курсі про погашення боргу і скоро можливо заблокує банківські рахунки. Тим більше, що, у цьому випадку, можливий борг за судові витрати так і підвис.
Якось так ще може бути.... ;)
Там на кожній і написано попередження.
Якось так ще може бути.... ;)
Удальонка• 08 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Якщо автор подключена к системе автоматического контроля учёта электроэнергии, если нет то отключение выполняют физически, путем пломбировки в отключённом состоянии доучетного автоматического выключателя если к нему есть доступ или отключения проводов ввода в дом (актуально для частного сектора). В зависимости от того какие мероприятия будет разная стоимость включения, в последнем варианте нужно гнать автовышку
Кросівки оригінал• 08 января 2025
Ответ дляВикасикрет
Квитанції не приходили?)))))
Там на кожній і написано попередження.
Якось так ще може бути.... ;)
Там на кожній і написано попередження.
Якось так ще може бути.... ;)
100%
Автор в дії перевірте судові справи і виконавчі впровадження
Кнопкотиць• 09 января 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я так в другом городе сдавала квартиру и электрику из-за квартирантов отключили. Поехала заплатила, заявление написала. буквально через пару часов вернули . бесплатно
Повезло. Обычно за подключение берут несколько тысяч
Кнопкотиць• 09 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
4000 гривень
Ну это не маленький долг. Перед войной соседей за долг 20 грн отрезали
Найщасливіша• 09 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
4000 гривень
Это большая сумма. У меня за 2тыс отключали
Найщасливіша• 09 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Нічого не було(((
Мне тоже говорили что якобы присылали предупреждение в почтовый ящик, а его там не было
Найщасливіша• 09 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
По-разному. У меня отключали и подключили дистанционно, т.к. счётчик с автоматическим считывание показателей, а у моего мужчины приходили к соседям отключать на счётчике в коридоре. Это им повезло что на щитке висел замок и дтековцы искали ключ по соседям и позвонили им. И они уговорили не отключать и в тот же день оплатили долг
Удальонка• 09 января 2025
Ответ дляПростецкая
Що зачем? Навіщо світло автору?
Заходить в квартиру чтобы получить электричество