Водійка хімарса• 08 января в 22:36
Відключили електроенергію за борги, що робити?
Ситуація така, що я декілька місяців не сплачувала рахунок за електроенергію в квартирі. Сума боргу не велика. Сьогодні відрізали світло. А я саме зараз за кордоном. Борг тільки що сплатила. Що мені робити далі? Дзвоню на гарячу лінію, всі оператори зайняті... Порадьте, будь ласка!
АяВсёЗнаю• 13 января в 12:57
Ответ дляВодійка хімарса
Та вже що казати((( Сама винна. Головне - що далі робити, щоб підключили. Якщо морози прийдуть, в опалення електричне...
почему не платили? просто интересно.ждали,что брат оплатит?