Пупуговка• Изменено 09 января в 11:29
Скільки коштує у вас в місті підрівняти кінчики волосся?
Заплатила 200грн, за те що просто підрівняли довжину дитині , волосся середньої густоти. Перукарня не дуже, є і значно крутіші у нас, потрібно було терміново йшла де було вільно
Маленьке містечко, раніше у іншій перукарні платила 100-120грн
Эта_Шикарна)• 09 января в 11:29
500 грн, але це з миттям голови і сушкою. Зараз, може, вже і дорожче
Свідок Перемоги• 09 января в 11:30
Подровнять кончики- это просто один срез сзади или полноценная стрижка?
Ду да ду да ду• 09 января в 11:30
Тоже 200, но это самая обычная парикмахерская, а не какая то там
Хочу наколоти губи• 09 января в 11:31
Ответ дляНичеНипанимаю
Вдома безкоштовно, я вмію то робити дочці, а вона мені
мама?
Тихомандражная• 09 января в 11:31
Ответ дляАнонимарик
Рівняйте самостійно, я серйозно. Київ від 500 грн
Я в Киеве, заплатила 350
Крем для арбуза• 09 января в 11:31
В перукарів немає такого порівняти волосся, це все прирівнюється до стрижки
Нульовий сантиметр• 09 января в 11:31
Перед новим роком заплатила 250, до цього пів року назад було 150. От у мене б так ЗП росла, як ціни всі підіймають(
Соседушка• 09 января в 11:32
800 з мийкою і сушкою голови. Без них не можна. Але це стрижка. Для перукарів все ’ стрижка’)
Самая СоветЧиваЯ• 09 января в 11:33
Ответ дляДу да ду да ду
У нас в самой обычной щадрыпаной летом было 400грн
Пупуговка
• 09 января в 11:36
Ответ дляХочу наколоти губи
нет таких цен уже сто лет
Відео на днях у тік тоці дивилась, про ціну на жіночу стрижку там повно коментарів було з ціною від 300 грн 350 , 400 і це у великих містах, тому ціни різні є.
Плакулька• 09 января в 11:38
Пригород Киева-350грн примерно. Мастер стрижет раз в два месяца вместе с окрашиванием
Пупуговка
• 09 января в 11:39
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні це не повноцінна стрижка, один зріз ззаду без філірування навіть
Свідок Перемоги• 09 января в 11:39
Ответ дляПупуговка
Стоимость детской стрижки обычно отличается от взрослой.
Плакулька• 09 января в 11:40
Ответ дляПупуговка
Мастера считают это стрижкой
Свідок Перемоги• 09 января в 11:41
Ответ дляПупуговка
Пардон, а что вам мешает сделать этот один срез самой? Нет, я не парикмахер, если что.
Королева краси• 09 января в 11:43
В супер крутих салонах 500-600 грн, в перукарні біля дому 200. Чернівці
ШанельКуКу• 09 января в 11:44
Ответ дляСвідок Перемоги
Как ?
Пупуговка
• 09 января в 11:45
Ответ дляПлакулька
Мастера считают это стрижкой
Тільки часу на неї вона потратила в 3 рази менше ніж на заичайну жіночу стрижку, це получається 600грн мала б бути жіноча у неї, я не знаю скільки насправді вона у неї . Але 600грн для нашого містечка явно закруто...
Детские_Будут?• 09 января в 11:48
Ответ дляПупуговка
Самі чому не підрівняли дитині?)
Пупуговка
• 09 января в 11:49
Ответ дляКоролева краси
Для обласного міста цілком нормальні ціни.
Але 200грн у моєму містечку у задрипаній перукарні явно забагато я рахую