Пупуговка• Изменено 09 января в 11:29
Скільки коштує у вас в місті підрівняти кінчики волосся?
Заплатила 200грн, за те що просто підрівняли довжину дитині , волосся середньої густоти. Перукарня не дуже, є і значно крутіші у нас, потрібно було терміново йшла де було вільно
Маленьке містечко, раніше у іншій перукарні платила 100-120грн
Плакулька• 09 января в 11:49
Ответ дляПупуговка
Тільки часу на неї вона потратила в 3 рази менше ніж на заичайну жіночу стрижку, це получається 600грн мала б бути жіноча у неї, я не знаю скільки насправді вона у неї . Але 600грн для нашого містечка явно закруто...
У каждого мастера свои цены и свои клиенты. Можете попробовать поторговаться.
Спасу мир• 09 января в 11:50
У нас женская стрижка 200 грн стоит. Черкасская область, маленький город
Плакулька• 09 января в 11:52
Ответ дляПупуговка
Для обласного міста цілком нормальні ціни.
Але 200грн у моєму містечку у задрипаній перукарні явно забагато я рахую
Зависит еще от мастера , сейчас аренда, э/э и коммунальные выросли, поэтому и берут дороже
А що таке?• 09 января в 12:03
На этих выходных дочке кончики ровняли за 300 грн (Киев), при том на Крещатике. У нас на Оболони 500 грн попросили, я пожмотилась за ’подравнять кончики’ ребенку. Потом тревога началась и мы решили зайти в метро и прогуляться потом на Крещатик. А там в Глобусе маленькая парикмахерская открылась с надписью ’любая стрижка 300 грн’. Вот и решили воспользоваться
Сусідка зверху• 09 января в 12:22
700грн з миттям і укладкою. Мені раз таке настригли, що ходжу тільки до перевірених
КрестьянинДиор• 09 января в 12:24
Ответ дляШанельКуКу
Как ?
мама не умеет держать ножницы и сделать ’один срез’ волос своему ребёнку? это же так просто по её мнению
Котики-муркотики• 09 января в 14:34
Ответ дляХочу наколоти губи
мама?
що такого? я сама себе стрижу з аеріоду ковіду