ШанельКуКу• 09 января в 14:26
Автор теми з нявкаючим котиком? Як там справи?
Щойно в ТГ-каналі Реальний Київ прочитала історію.
"ТЦК забрали чоловіка просто з вулиці і не дозволили передати знайомим ключі від квартири, в якій залишився кіт, – Зоопатруль
Домашній улюбленець через це просидів сам 6 днів у квартирі без води та їжі. Спочатку він гучно нявкав, а потім замовк і сусіди викликали поліцію."
Це ваш котик? Врятували? Бо в самому каналі немає продовження.