ШанельКуКу• 09 января в 14:26

Автор теми з нявкаючим котиком? Як там справи?

Щойно в ТГ-каналі Реальний Київ прочитала історію.

"ТЦК забрали чоловіка просто з вулиці і не дозволили передати знайомим ключі від квартири, в якій залишився кіт, – Зоопатруль

Домашній улюбленець через це просидів сам 6 днів у квартирі без води та їжі. Спочатку він гучно нявкав, а потім замовк і сусіди викликали поліцію."

Це ваш котик? Врятували? Бо в самому каналі немає продовження.
автор ШанельКуКу • 09 января в 14:29
Не побачила тему нижче, цю треба закрити