Путающаяся• 09 января в 15:25

Если в одном зеркале я страшная, а в другом красивая

Если в одном зеркале я страшная, а в другом нормально выгляжу, то как меня видят другие?
ОйЙой• 09 января в 15:26
Наверное, тоже по-разному) красота в глазах смотрящего)
Болтушка Му• 09 января в 15:26
50 на 50.
Летюча помилка• 09 января в 15:27
Зеркало вообще ни разу не показатель. Другие видят иначе, причем каждый по-своему.
Карма хамелеона• 09 января в 15:28
Вас бачать так я бачите себе ви на відео ( там де не знаєте що вас знімають)
Або так як зненацька в вітрині магазина
4есотка• 09 января в 15:29
Ответ дляКарма хамелеона
Або так як зненацька в вітрині магазина
Таке собі видовище
Алина-1240• 09 января в 15:32
Какждый вас видит через призму своих ассоциаций
ТаПрямТам• 09 января в 15:42
Краса в очах того, хто дивиться (як українською красиво цей вислів сказати?)

Наприклад, я некрасивими мало кого рахую, і то, це з віялами замість вій, з дупою мавпи або качиним дзьобом замість губ.
А ось а обличчях подобається індивідуальність, навіть великий ніс чи стирчащі вуха не є недоліком. Взагалі, людину такою нагородила природа, тому немає чого ’фукати’. А ось відношення до переробок та ’улучайзингів’ - точно протилежне на відміну від господарів цієї краси.
ДеньгиНеСдаю• 09 января в 15:54
Ответ дляТаПрямТам

Досить принижувати качок! Вони гарні на відміну від тих ботоксних мукл
МаксХмара• 09 января в 16:06
Ответ дляТаПрямТам

Українською ’вважаю’, а не ’рахую’. Якщо, звісно, мова не про лічбу.

Вибачте)
Контрольница• 09 января в 17:06
тоже плюсуюсь за видео и фото без предупреждения

селфи и зеркало - неинформативно
ТаПрямТам• 09 января в 17:20
Ответ дляМаксХмара

Вибачте)
А прислів´я?