Воздух в банке• 09 января в 17:18

2 триместр, чи нормальні такі відчуття?

Жахлива печія ще з перших тижнів, рвота від неї нарешті закінчилась. Гіркота в роті не проходить. Постійно комок в горлі. Почали боліти ребра наче мене побили, живіт ледь видно, болі в шлунку, іноді давить в області печінки. Дуже хочеться спати, втома. Помітила, що груди зменшились і трохи пом´якли. На одній (на соску) іноді рібко білий наліт, я так розумію молоко починає формуватись, в іншій нуль реакції. Одна іноді дуже чешеться, з´являється висип, потім зникає. Відповідь гінеколога одна-гормони
ПультОт_БМВ• 09 января в 17:20
Так, але у мене груди збільшилися 😩
Фиктивная• 09 января в 17:21
Так. В мене ребра до пологів турбували, обидві вагітності, діти попою під ребром з одного боку давили, сиділа перекошена. Від печії, гавіскон пила.
Юлі_я24• 09 января в 18:55
Так, все так же. Але груди навіть трохи збільшились ще, якщо зрівнювати з першим триместром.
І висип на зоні декольте, спині і трохи на лиці збільшився😪😭😭😭
автор Воздух в банке • 09 января в 20:17
Ответ дляЮлі_я24
В мене в 1 триместрі дуже боліли, були тверді, збільшені, якщо прям відверто то соски прям торчали і пекли скажено, майже бордові були, а зараз майже як до вагітності. Думала мали б збільшитись, але щось не по плану.
Юлі_я24• 09 января в 20:40
Ответ дляВоздух в банке
Якщо по узд і аналізах все у вас ок, то я думаю переживати не треба. Кожна вагітність відрізняється від іншої.
Але якщо це вас так турбує, то запитайте у вашого лікаря ще раз.