О_Юми• 10 января 2025

Прожитковий мінімум

Законом України "Про Державний бюджет України на 2025 рік" встановлено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років - 2563 гривні;
дітей віком від 6 до 18 років - 3196 гривень;
працездатних осіб - 3028 гривень.

Немає культурних слів. Ну от реально, заморозити заморозили, а ціни щодня вверх. 3 тис прожитковий: сплатив комуналку і все, гроші закінчились. Дуже потужно. І головне вселяє віру в світле майбутнє
akarra• 10 января 2025
Ответ дляdreamsunny
Меня уже несколько лет возмущают наши соц.стандарты.
Прежде чем кивать на тарифы и цены в Европе, надо привести наши соц.стандарты и потребительскую корзину в соответствие с реалиями, ориентируясь на европейские стандарты.
А так после оплаты электроэнергии по 4.32 и прочей коммуналки среднестатистическому пенсионеру сегодня не останется на еду.(
среднестатистическому - не хватит оплатить коммуналку и эл энергию, в общем-то
причем тут какая-то еда? ))
akarra• 10 января 2025
Ответ дляО_Юми
Ну чесно кажучи я ніколи від них нічого хорошого не очікувала. Але те, що відбувається зараз перевищило всі мої найгірші очікування.
скажу вам, это не предел
Веточка сакуры67• 10 января 2025
Ответ дляakarra
на пять лет
и трусы тоже
вы ’тех психов’ можете увидеть, включив марахфон
Вы знаете , я смотрю марафон регулярно. Вот просто чтобы офигевать от всего. Эти сборы на дроны, ведущих как кто-то покусал. Ни чем от Скабеевой не отличаются.
автор О_Юми • 10 января 2025
Ответ дляakarra
скажу вам, это не предел
Це і лякає.
akarra• 10 января 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
жесть
вот это у вас крепкая нервная система
меня от одного звука этой хриплой крысы натурально тошнит, а если еще ее опухшую рожу увидеть - ей богу, блевану
akarra• 10 января 2025
Ответ дляО_Юми
Це і лякає.
меня уже мало что пугает
больше на философию тянет и нервы жрет
а так...
Веточка сакуры67• 10 января 2025
Ответ дляakarra
жесть
вот это у вас крепкая нервная система
Иногда полезно. Например дочка вчера историю учила и спрашивает- что такое пропаганда? Говорю вот она, во всей красе. Ничего объяснять не пришлось. У рашки своя, а у нас своя
akarra• 10 января 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
ну, я пользы для себя в нем не вижу
ни единого миллиграмма
dreamsunny• 10 января 2025
Ответ дляakarra
причем тут какая-то еда? ))
Я ценовую и тарифную политику нашего государства считаю геноцидом.
Нашу потребительскую корзину критикуют много лет. Продуктовую часть в количественном выражении сравнивали с нормами по содержанию заключённых в немецких концлагерях. Украинская корзина в этом сравнении проиграла.

Соцстандарты это маркер/индикатор работы действующей власти. В их компетенции пересчитать это безобразие, но у слуг народа все просто : не нравится зарплата - меняй работу. А вот, что делать, если на пенсию не прожить , они ещё не придумали....
akarra• 10 января 2025
Ответ дляdreamsunny

согласна с вами на 100%
только от нашей с вами солидарности, и понимания - ничего не меняется в этой стране, увы
Tori1602• 10 января 2025
Ответ дляО_Юми
Так, а коли ці стандарти були краще?
Remensa• 10 января 2025
Ответ дляарина-ветерок
Які труселя? Прожитковий мінімум три роки не підіймають, ціни вдвічі-втричі виросли. Там на їжу впритик, каша, картопля, хліб без масла. 80-100 грн на день, з яких ще треба комуналку сплатити. Це знущання, а не мінімум. Фізично не виживеш.
То не мені пишіть. Я не можу підняти мінімум
А тим, хто це придумує, байдуже
dreamsunny• 10 января 2025
Ответ дляakarra
согласна с вами на 100%
В этой стране меняется многое- с каждым днём все больше людей оказываются за чертой бедности и все больше покидет и страну. Это все на фоне ежедневных коррупционных скандалов и новостей про миллионные доходы чиновников, про компенсацию им жилья и проезда.
Перспективточканет.
akarra• 10 января 2025
Ответ дляdreamsunny
Перспективточканет.
ааа, в этом плане -да, все меняется, и быстро, с такой скоростью не воровали даже при яныке
но не к лучшему
я имела в виду, что улучшений нет, и не предвидеться
чаревна• 10 января 2025
Никто не живёт на этот минимум, единицы
Ирина_Б_• 10 января 2025
Ответ дляАльфасамка
треба жити не на прожитковий мінімум
сидять нічого не роблять користонго і стогнуть
почитайте для общего развития что такое прожиточный минимум и какую роль он играет в экономике страны. Подсказка- С бездельниками это не имеет никакой связи
автор О_Юми • 10 января 2025
Ответ дляTori1602
Так, а коли ці стандарти були краще?
Ціни трохи інші були в 20 році, не знаходите?
Remensa• 10 января 2025
Ответ длячаревна
Никто не живёт на этот минимум, единицы
В нас пенсіонери дико багаті. І людей з інвалідність не існує
автор О_Юми • 10 января 2025
Ответ длячаревна
Никто не живёт на этот минимум, единицы
Якщо ви не живете, то нічого розписуватися за інших. Я теж не живу, але знаю що купа людей живе. ЗА! межею бідності в 24 році жили понад 30% українців. В цьому році ця цифра зросте
Ніка Найз• 10 января 2025
Ответ дляМамаАня
А якщо у пенсіонера дітей немає або діти не мають можливості допомагати то хай подихає?
У пенса запросы не большие! Пусть субсидию оформляет!
МамаАня• 10 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Пенсіонерам окрім сплати комунальних послуг треба харчуватися, купувати ліки і багато іншого. З чого ви взяли що пенсіонер потребує менше ніж всі інші люди?
арина-ветерок• 10 января 2025
Ответ дляTori1602
Так, а коли ці стандарти були краще?
Три тисячі грн в 2000 році це десь як 5-6 тисяч зараз. Картопля тоді ж не по 30 грн була, молоко не по 50, пачка масла не по 120. Тоді ще якось можна було вижити. А зараз як? Бо саме від прожиткового нараховують пенсії і зарплати бюджетникам.
арина-ветерок• 10 января 2025
Ответ длячаревна
Никто не живёт на этот минимум, единицы
Ставка бюджетника першого розряду прожитковий мінімум. Чим вище розряд, тим вище коефіцієнт. Але через те , що перший розряд три тисячі гривень, то навіть 13 всього трошки більше 7 тис грн. До мінімалки доплатять звісно всім, але яка мотивація спеціалісту на таку оплату мати матеріальну і іншу відповідальність?
чаревна• 10 января 2025
Ответ дляО_Юми
Вы создали тему, принимайте ответы.
Сейчас дети, помогают своим родителям. И дети далеко не копейки получают.
Напомните сколько сдают жилье, кто имеет заработок не облагаемый налогом.
За 3 тыс уже б выхдыхали все
dreamsunny• 10 января 2025
Ответ дляО_Юми
Прикро те, що на телемарафон в бюджеті знайшли 1.5 млрд грн., проте для підвищення мінімальних пенсій грошей немає. Також шалені гроші виділяють на утримання офісу президента. Зараз в воюючий країні ’найдорожчий президент’за всі роки незалежності . При цьому пересічному податки підвищують, бо на армію не вистачає....
Readdy• 10 января 2025
Ответ дляАльфасамка
все життя мали відкласти заробити накопичити. Треба думати завчасно!
так відкладали, 12 тисяч на книжці згоріло. А на пенсію вийшла в період 2000х, коефіцієнт має маленький. Заробітки в Мурманську не змогли з архівів дістати, підприємство перед останнім місцем роботи також не їснує, довідки про зарплатню не змогли взяти. Людина інвалід 3 групи, глухоніма. Стажу більше 46 років, пенсія 4000 Ви вважаєте то нормально? Чи аби тільки написати? Уточню, дитина одна ( для інших коментарів)
автор О_Юми • 10 января 2025
Ответ длячаревна
Вы создали тему, принимайте ответы.
За 3 тыс уже б выхдыхали все
Ваш цинізм зашкалює. Ще раз повторюю, якщо ви цього не помічаєте, це не означає, що цього не існує
автор О_Юми • 10 января 2025
Ответ дляdreamsunny
І знаходяться ті, кого це влаштовує. Тільки і чутно ’більше працюйте, не нийте, донадьте’. Відкрив рота - зрадник, москаль, бот, запроданець. Фу