Законом України "Про Державний бюджет України на 2025 рік" встановлено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років - 2563 гривні;
дітей віком від 6 до 18 років - 3196 гривень;
працездатних осіб - 3028 гривень.
Немає культурних слів. Ну от реально, заморозити заморозили, а ціни щодня вверх. 3 тис прожитковий: сплатив комуналку і все, гроші закінчились. Дуже потужно. І головне вселяє віру в світле майбутнє
дітей віком до 6 років - 2563 гривні;
працездатних осіб - 3028 гривень.
Альфасамка• 10 января 2025
треба жити не на прожитковий мінімум
сидять нічого не роблять користонго і стогнуть
Альфасамка• 10 января 2025
Ответ дляО_Юми
Ваші дописи тут дуже корисні. Сидите, нічого толкового не вмієте, і ще й поради недоречні роздаєте
моя година роботи коштує більше ніж прожитковий мінімум.
Альфасамка• 10 января 2025
Ответ дляlaska_vo
А пенсіонерам що робити? Стаж 42 роки на тяжкій роботі, пенсія 4 тисячі. Не хочете теж так нічого не робити 42 роки?
все життя мали відкласти заробити накопичити. Треба думати завчасно!
Galinka-cranberry• 10 января 2025
Ответ дляАльфасамка
історію про ’сберегательные книжки’ ви напевно не знаєте? Коли у батьків цих пенсіонерів вкрали всі накопичення за довгі роки.
Ива Купальская• 10 января 2025
Тема ни о чем, особенно видно по активизации опозиционных советчицам ботов
Альфасамка• 10 января 2025
Ответ дляlaska_vo
Тупий комент. Що могла відкласти мати одиначка 2х дітей в ссср?
не заводити 2 дітей релігія не дозволяє?*
Веточка сакуры67• 10 января 2025
Дело не в том, естественно все зарабатывают. Но хотелось бы посмотреть на тех психов и формулу , которые эту сумму вывели. Продуктовый минимум складывается из определённых затрат. Вот ребёнок 5 лет они решили проживёт за 2500, это как? Одно яблоко на 3 дня, куртка на 2 года?
dreamsunny• 10 января 2025
Меня уже несколько лет возмущают наши соц.стандарты.
Прежде чем кивать на тарифы и цены в Европе, надо привести наши соц.стандарты и потребительскую корзину в соответствие с реалиями, ориентируясь на европейские стандарты.
А так после оплаты электроэнергии по 4.32 и прочей коммуналки среднестатистическому пенсионеру сегодня не останется на еду.(
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну, так. Споживчий кошик ви бачили? Там труселя пара на рік були
арина-ветерок• 10 января 2025
Ответ дляRemensa
Які труселя? Прожитковий мінімум три роки не підіймають, ціни вдвічі-втричі виросли. Там на їжу впритик, каша, картопля, хліб без масла. 80-100 грн на день, з яких ще треба комуналку сплатити. Це знущання, а не мінімум. Фізично не виживеш.
Ответ дляВеточка сакуры67
Отож. Прожитковий має ж розраховуватись виходячи з сьогодняшніх цін. Як його можна заморожувати.
Ответ дляО_Юми
Від цієї влади вже нічого не чекаю. Але це вже вища ступінь цинізму заморозити прожитковий, при цьому на офіс президента виділити 780 млн, і 20 млн на покриття оренди для бідних депутатів
а до этого еще что-то ожидали?
чего вообще можно было ожидать от клоуна?
мне все ясно было еще в 2019 году
Ответ дляВеточка сакуры67
на пять лет
и трусы тоже
вы ’тех психов’ можете увидеть, включив марахфон
и трусы тоже