В мене сьогодні еротичний настрій з самого ранку.Якщо тобі до 30 років, можеш долучатися до мене.Може що клюне.
Ответ дляginora
Ти вже торт облизав, котрий перед НР тут показував?
Ну то піди доїж.
Ви мене з кимось переплутали молода леді)
Ответ дляginora
Любиш таке?)
То ти не за адресою прийшов.
Я ж для тебе старався квіточка)
Ответ дляginora
Я таке на споживаю.
Цукор і в´ялі перці, то , знаєш, не моє.
А ти піди, крему оближи.
Мене просто так дивує що ти мої скріни скріниш - все таки починає здаватись що ти все таки хочеш скуштувати гарячого перчика.А твої грубощі це твоя захисна реакція.Ти по іншому спілкуватися не навчилась.
Ответ дляІллюха Перчик
Витягни руку із штанів, і навчися користуватися комами.
Ответ дляginora
.