Секс-Бомба• 11 января 2025
А по какой причине некоторые женщины не могут сами рожать?
4 детей и все КС.
Хитрушка-чекушка• 11 января 2025
Ответ дляНеВРотик
У моей мамы ЕР после КС закончилось удалением матки, в итоге всё равно делали КС. Так что это огромное показание к дальнейшем КС.
Згідно з дослідженнями і нашими протоколами вагінальні пологи безпечніші, ніж повторний КС. Та й з часів вашої мами багато змінилося. Мені говорили після другого, що техніка шва тепер інша, тому можна йти на третій, що то, мовляв, раніше дуже радили обмежитися лише двома.
Є лікарі, які мають великий досвід і успішно приймають вагінальні пологи після КС. Я цим цікавилася, читала групу, у якій жінки ділилися досвідом вагінальних пологів, радили спеціалістів. Але мені таке не світило на місці, треба було їхати до Києва.
Хитрушка-чекушка• 11 января 2025
Ответ дляТвердая валюта
Там вже матка в рубцях, які 4 КР?
Хворі фантазії тролячі
Ну та три - не така вже й рідкість. У мене три, знаю інших таких жінок. Про 4 чула від лікарів, але з круглими очима розказували. Ясно, що то вже дуже проблемно.
Але так, згідна, якийсь дивний інтерес і ходіння по колу в авторки).
НеВРотик• 11 января 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
В принципе, согласна, что шов другой. Ей разрезали живот посредине вертикально, сейчас такого не делают. Но в любом случае я бы такой ерундой не страдала и просила бы КС после КС. Сама рожала ЕР, но я против ЕР любой ценой.
220В• 11 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Эгоистки, письку держат красивой
Правильно делают
Анонимарик• 12 января 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
В чем жесть? 30 минут без мучений и ребенок на руках, шва того не видно вообще
У мене перші пологи природні, легко швидко і дуже цікаво було все це проживати і відчути
Другі ЕКС, це шрам 18 см кривий і жирову транину порізали так, що хоч я і не товста але там де внутрішній шрам(на 2 см вище того, що на шкірі) жир має не плавний, а різкий перехід
_Злата Ibra_• 08 февраля 2025
Ответ дляАноним_1858
И у меня так, у подруги.
Только здесь и читаю, что кесарево легче. Скорее это если тяжелейшие патологические роды, нормальные среднестатистические роды намного легче, особенно с эпидуралкой.
Родил и кайф, как будто ничего и не было, никаких болей, отходняков и обезболов.
У меня сестра просила кесарево. Все хорошо прошло, сказала мне, что так бы хоть каждый год рожала