Идеальная оптимистка• 11 января 2025
Скасовують замовлення на Алі
Замовила доволі об´ємну річ на АЕ, розміри десь 25Х30Х15см, оплатила - за пару днів скасували, гроші повернули.
Думала випадковість, замовила вдруге - теж самісіньке.
Втретє замовила через пару місяців - і знову відмова.
Чого так може бути? Не надсилають об´ємне чи що? Мені просто і більшого розміру приходило.
Амбасадор щастя• 11 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Шось для дронів??
А що, запчастини для дронів не відправляють? Як раз хотіли замовляти, але поки що не знайшли нормального продавця
Просто Фіфа• 11 января 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Так, вже прикривають лавочку. Може механіку й шлють, але електроніку прикрили
Але спобуйте
БолеИменее• 11 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Але спобуйте
Вот гады
Вмію заміряти найкраще• 11 января 2025
Если сильно нужну можна через форвардера. Заказать в америку или европу
Идеальная оптимистка
• 11 января 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Шось для дронів??
В жодному разі, звичайна побутова річ, без можливості якось викорситати у військ цілях
Идеальная оптимистка
• 11 января 2025
Ответ дляАnnеt
вы у одних и тех же заказываете?
с продавцом переписывались?
ваша посылка вообще не объёмная.
с продавцом переписывались?
ваша посылка вообще не объёмная.
Да, в одних і тих же, на мої листи не відповідають
Заставляличка• 11 января 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
то замовте у інших, там зараз багато пришелепкуватих розвелось які самі собі на умі та не відповідають на повідомлення, нехай йдуть лісом.
Идеальная оптимистка
• 11 января 2025
Ответ дляЗаставляличка
Не знайшла такого( Шукатиму ще
ПолБатона• 11 января 2025
Попробуйте Тему (хотя выбор там меньше). С Али у меня давно проблемные отношения, а Тему пока очень радует и сервисом и сроками и ценами. Только вот ассортимент меньше чем на Али (или еще не научилась пользоваться)