Последний вагон• 07 декабря 2024

Розетка не повернула кошти

Хто знає як повернути кошти? Оформила онлайн покупку шапки. Протупила з розміром, все оплатила аж потім глянула що 48 розмір маленький. Товар ще не відправили бо додивилась якраз годинку. Нажала скасувати замовлення. Ні грошей ні відповіді
Соседушка• 07 декабря 2024
Шапки не можна повертати также як нижнюю білизну.Це по закону так нічого не зробите.
ГендиреХтор• 07 декабря 2024
Я скасувала замовлення через день, гроші на картку впали того ж дня.
ГендиреХтор• 07 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
якому поверненню? Товар навіть не відправили.
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ого дякую може тому що вихідні
Усатая полосатая• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ого дякую може тому що вихідні
повертають за 3 роб дні
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Товар же ще не відправили тоді!?
ГендиреХтор• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Товар же ще не відправили тоді!?
Ні. В четвер оформила й оплатила, в п´ятницю скасувала. І в п´ятницю гроші повернулися.
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Дякую заспокоїли вже попрощалась з 700 гривнями)
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Заяву ніяку не писали?
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Та мені ще не відправили навіть
ГендиреХтор• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Заяву ніяку не писали?
Ні) На сайті в переліку замовлень натисла на кнопочку ’скасувати’.
Соседушка• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Та мені ще не відправили навіть
Розумію, може в них це десь в налаштуваннях системи є
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ія натиснула, ну щось ні відповіді ні коштів, думаю може бо вихідні.
ГендиреХтор• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Він відмічений тепер як скасований? То все в порядку. Я взагалі думала, що тиждень чекати доведеться. А тут сюрпрайз)
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ну так, швидко. А я думаю ні шапки тепер ні грошей, ви мене обнадіяли
МинерАлочка• 07 декабря 2024
Ви подивіться виписку банку. Там може бути просто транзакція відмінена і гроші у Вас на рахунку
Зам. зав. Анонима• 07 декабря 2024
У мене подібна історія зараз на шафі. Продавець скасував замовлення. Мені висвітилося пуш повідомлення про повернення коштів у Приват24. Але по факту їх немає в транзакціях. Поки що чекаю, бо ще не минуло 7 зазначених робочих днів, тому вони все одно скажуть чекати. Потім буду писати в підтримку.
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Повернули кошти дякую вам
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Так написано цю операцію було скасовано. Тобто не нарахували а просто відмінили перевод на розетку
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Мені прийшли. Чекайте
МинерАлочка• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
От і добре, що все вирішилось
Зам. зав. Анонима• 07 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Мені прийшли. Чекайте
Вітаю. А як довго чекали? Зазвичай мені моментально поверталися.
автор Последний вагон • 07 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ну думаю протягом сьогоднішнього дня. Вчора робила замовлення
Марфа Українівна• 07 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Автор ту шапку не отримала, тому це не повернення
Дана 21• 07 декабря 2024
пидорасы
Булку Дай• 07 декабря 2024
Щось Розетка лажає раз за разом. Вдень була тема, що автору не віддавали оплачений товар, бо ціна виросла... Віддали в результаті. Може тому, що я написала їм в чаті з посиланням на тему автора.
КвартираЧья• 07 декабря 2024
До 7 дней ждите